Maldivy z Prahy alebo z Budapešti aj počas Vianoc alebo v termínoch začiatkom roka od 519€

24.Nov 2017 | 00:31
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia maldivy male letenky na maldivy letisko praha letisko budapešť qatar airways sri lanka airlines

Maldivy sú pre mnohých považované za jednu z najkrajších dovolenkových destinácii. Čaro ostrovov spočíva v ich polohe, ktorá zaručuje ideálnu teplotu vody počas celého roka. Zažite toto jedinečné súostrovie a prežite tak nezabudnuteľnú dovolenku v bezpečnej a obľúbenej dovolenkovej destinácii.

K návšteve Maldiv môžete využiť aktuálnu ponuku leteniek od let.spoločností Qatar Airways a Sri Lanka Airlines a to s odletom z Prahy od 519€ alebo z Budapešti od 549€. V cene letenky je príručná batožina do 10kg a zapísaná batožina do podpalubia o váhe 30kg. Letenky z Prahy sú dostupné od januára do marca 2018. Letenky z Budapešti sú dostupné v termínoch od decembra 2017 do októbra 2018.


► Letenky napríklad v termíne 29.1. - 6.2. 2018.

► Ubytovanie na Maldivách už od 20€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Praha - Maldivy 519€

Kalendár termínov Budapešť - Maldivy 549€

Vyhľadať ubytovanie na Maldivách


Podmienky vstupu na Maldivy

Vízum je možné dostať priamo na letisku pri prílete na Maledivy, dá sa však využiť aj lodné spojenie s Indiou alebo Srí Lankou. Do 30 dní pobytu je vízum bezplatné, pri predĺžení pobytu je potrebné zaplatiť poplatok 10,-USD/deň. Žiadosť o predĺženie víza sa podáva na Department of Immigration. Úrady vyžadujú pri vstupe preukázať dostatočné finančné prostriedky na pobyt – približne 25,-USD na osobu/deň.Maldivy z Prahy alebo z Budapešti v termínoch začiatkom roka od 519 eur


Maldivy z Prahy alebo z Budapešti aj počas Vianoc alebo v termínoch začiatkom roka od 549 eur