Maldivy z Viedne s Etihad Airways už od 459€

19.Nov 2016 | 17:04
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia maldivy male letenky na maldivy

Maldivy sú pre mnohých považované za jednu z najkrajších dovolenkových destinácii. Čaro ostrovov spočíva v ich polohe, ktorá zaručuje ideálnu teplotu vody počas celého roka. Zažite toto jedinečné súostrovie a prežite tak nezabudnuteľnú dovolenku v bezpečnej a obľúbenej dovolenkovej destinácii.

K návšteve Maldív môžete využiť aktuálnu ponuku leteniek od let.spoločnosti Etihad Airways z Viedne a to už od 459€. V cene letenky je príručná batožina do 10kg a zapísaná batožina do podpalubia o váhe 30kg. Letenky za túto cenu sú dostupné od decembra 2016 do júla 2017.

Aktuálna akcia od let.spoločnosti Etihad Airways je platná už len do zajtra, 20.11.2016!!!


► Letenky napríklad v termíne 9-16 november 2016.

► Ubytovanie na Maldivách už od 20€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na Maldivy

Vyhľadať ubytovanie na Maldivách


Podmienky vstupu na Maldivy

Vízum je možné dostať priamo na letisku pri prílete na Maledivy, dá sa však využiť aj lodné spojenie s Indiou alebo Srí Lankou. Do 30 dní pobytu je vízum bezplatné, pri predĺžení pobytu je potrebné zaplatiť poplatok 10,-USD/deň. Žiadosť o predĺženie víza sa podáva na Department of Immigration. Úrady vyžadujú pri vstupe preukázať dostatočné finančné prostriedky na pobyt – približne 25,-USD na osobu/deň.


Mohlo by Vás zaujímať

Maledivy bez miliónov na účte

Maledivy, to sú tisíce malých exotických ostrovčekov uprostred Indického Oceánu. Najmenší má doslova zopár metrov, menej ako bežný byt Slováka, na tom najväčšom zas žijú desaťtisíce ľudí. Maledivy, to sú nádherné pláže, biely piesok, fascinujúci podmorský svet a luxus. Maledivy, to je sen každého človeka. Nie je to však len sen. Ja som tam s priateľom dovolenkovala za “slovenské peniaze", za menej ako stojí bežná dovolenka v Turecku, či Taliansku. Chcete vedieť, ako na to? <čítať ďalej>

Ako každý Slovák môže dovolenkovať na Maldivách

Toto je pokračovanie článku uverejneného na mojom blogu Denník N. Prečítalo si ho už viac ako 75.000 ľudí, čo je pre mňa veľká inšpirácia napísať pokračovanie a dať do sveta všetky tipy, kompletné know-how, ktoré o Maldivách mám. Verím, že na konci inšpirujem ľudí k tomu, aby si plnili svoje cestovateľské sny a našli odvahu užívať si život. To je vlastne dôvod, prečo mám blog a stránku a nedržím všetky moje skúsenosti a know-how iba v hlave… <čítať ďalej>