Malta z Viedne aj cez letné prázdniny od 159€

09.Máj 2016 | 08:46
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa malta

Po stále platnej akciovej ponuke leteniek na Maltu od let.spoločnosti AirBerlin prichádza so zaujímavou ponukou, hlavne čo sa týka termínov, aj let. spoločnosť AirMalta. Aktuálne si môžete zakúpiť letenky z Viedne na Maltu s let. spoločnosťou AirMalta už od 159€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 20kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch od konca mája 2016 do februára 2017.


► Letenky napríklad v termíne 14-23 august 2016.

► Ubytovanie na Malte už od 18€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Ak Vás Malta zaujíma bližšie alebo si tam plánujete nájsť prácu, tak by Vám pri Vašom rozhodovaní mohol pomôcť cestopis od našej fanúšičky Andrejky:


Keď človek neriskuje, nič nezíska alebo ako som si kúpila jednosmernú letenku na Maltu

Po vyše pol roku hľadania práce, absolvovania niekoľkých pohovorov, upadania do depresie a márneho hľadania úniku som si kúpila jednosmernú letenku na Maltu, s očakávaním lepšej budúcnosti… Prečo Malta? Lebo je tam dlhé a nadmieru teplé leto, hovorí sa tam anglicky, platí sa eurom, a majú tam kopu jazykových kurzov /na ktoré som nakoniec nešla, lebo už neboli časťou môjho rozpočtu/... čítať ďalej