Marakéš priamo z Viedne s FlyNiki už od 139€

16.Aug 2016 | 22:45
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika maroko marakéš letenky do maroka letenky do afriky letenky do marakéša

Ak sa chcete vyhnúť nepohodlným letom s prestupom ale dávate prednosť radšej priamym letom, tak pre Vás by mohol byť tento tip na Maroko. Aktuálna ponuka spiatočných leteniek let.spoločnosti FlyNiki z Viedne do Marakéšu už od 139€. V cene letenky je len jedna príručná batožina do 10kg. Letenky za túto sumu sú dostupné od septembra 2016 do apríla 2017.


► Letenky napríklad v termíne 17-20 november 2016.

► Ubytovanie v Marrakech už od 4€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky do Marakéšu

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie v Marakéši


Maroko – podmienky vstupu

Pre vstup do Maroka sa nevyžaduje vízum, platí jednostranný bezvízový styk na dobu 90 dní. Vyžaduje sa, aby bola platnosť pasu minimálne o 6 mesiacov dlhšia ako je predpokladaný dátum ukončenia pobytu.


Mohlo by Vás zaujímať

Maroko – Putováni v Erg Chebbi
Písečné duny Erg Chebbi jsou nejvyšší duny v Maroku, a lze je nalézt v jihovýchodní části Maroka blízko alžírských hranic. Je to mimořádný přírodní útvar, kde na plošině s malými černými kameny připomínající hamadu horký písek, několik desítek kilometrů dlouhý a široký, stoupá náhle až do 150 metrové výše. Na úpatí dun je několik malých vesniček, Hassilabiad a Merzouga, které bohužel jsou nyní plné hotelů a větších nebo menších penzionů. Proto je lepší, pokud chcete klid a žádné turisty, opustit Merzougu a dostat se do Khamlie, vesnice 7km vzdálenou, kde opravdu najdete klid a pohodu… <čítať ďalej>