Marakéš z Viedne s Austrian Airlines už od 127€

26.Aug 2016 | 00:12
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika maroko marakéš letenky do maroka letenky do afriky letenky do marakéša letisko viedeň airberlin

Netrvalo dlho a na poslednú akciu let.spoločnosti Airberlin na letenky do Marakéša za 139€ zareagovala aj let.spoločnosť Austrian Airlines. V aktuálnej konkurenčnej ponuke si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Marakéšu už od 127€. Akcia trvá od 24.8. do 14.9. alebo do vypredania tarifu. Letenky je potrebné rezervovať priamo cez stránku let.spoločnosti Austrian Airlines. V cene letenky je len jedna príručná batožina do 10kg. Letenky za túto sumu sú dostupné od novembra 2016 do mája 2017.


► Letenky napríklad v termíne 2-12 november 2016.

► Ubytovanie v Marrakech už od 4€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky do Marakéšu

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie v Marakéši


Maroko – podmienky vstupu

Pre vstup do Maroka sa nevyžaduje vízum, platí jednostranný bezvízový styk na dobu 90 dní. Vyžaduje sa, aby bola platnosť pasu minimálne o 6 mesiacov dlhšia ako je predpokladaný dátum ukončenia pobytu.


Mohlo by Vás zaujímať

Maroko – Putováni v Erg Chebbi
Písečné duny Erg Chebbi jsou nejvyšší duny v Maroku, a lze je nalézt v jihovýchodní části Maroka blízko alžírských hranic. Je to mimořádný přírodní útvar, kde na plošině s malými černými kameny připomínající hamadu horký písek, několik desítek kilometrů dlouhý a široký, stoupá náhle až do 150 metrové výše. Na úpatí dun je několik malých vesniček, Hassilabiad a Merzouga, které bohužel jsou nyní plné hotelů a větších nebo menších penzionů. Proto je lepší, pokud chcete klid a žádné turisty, opustit Merzougu a dostat se do Khamlie, vesnice 7km vzdálenou, kde opravdu najdete klid a pohodu… <čítať ďalej>