Marakéš z Viedne začiatkom septembra s letenkami od 41€

02.Júl 2019 | 18:11
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika maroko letenky do afriky letenky do maroka marakéš letenky do marakéša letisko viedeň laudamotion

Maroko ponúka to naj zo severu afrického kontinentu. Môžete tu obdivovať more, historické mestá, púšť Sahara či pohorie Atlas. Svoju cestu môžete začať v meste Marakéš, ktorý je kultúrnym centrom Maroka. Nájdete tu početné historické stavby a starovekú Medinu, kde si môžete prehliadnuť tradičné trhy a ochutnať miestnu kuchyňu.

V aktuálnej ponuke let.spoločnosti Laudamotion si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Marakéšu už od 41€. Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch počas mesiaca september 2019. V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags" za 12€, tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 2-11 september 2019.

► Ubytovanie v Marakeši už od 4€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ LETENKY DO MARAKÉŠU

KALENDÁR TERMÍNOV Viedeň - MARAKÉŠ

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE V MARAKÉŠI

Maroko – podmienky vstupu

Pre vstup do Maroka sa nevyžaduje vízum, platí jednostranný bezvízový styk na dobu 90 dní. Vyžaduje sa, aby bola platnosť pasu minimálne o 6 mesiacov dlhšia ako je predpokladaný dátum ukončenia pobytu.


Maroko - maximálny pôžitok za minimálne náklady

Maroko alebo lepšie povedané Marocké kráľovstvo je ideálna destinácia pre Vás, ak vyžadujte maximálny pôžitok za minimálne náklady. Ideálna destinácia, keď máte strach z dlhého letu, ale chcete zažiť čaro rušného orientu. Tento krát bol cieľ iný ako cestovateľský. Požiadavka bola oddýchnuť si v luxusnom rezorte, pričom výlety si budeme plánovať priamo z hotela. Áno, teraz som si aj ja chcel oddýchnuť, po tom všetkom cestovaní a hlavne vypnúť mozog z pracovného režimu. Chcel som zažiť krásu päť hviezdičkového hotela, ale pritom byť v srdci veľkomesta, ktoré dýcha históriou... čítať ďalejMarakéš z Viedne začiatkom septembra s letenkami od 41 eur