Maroko - Marakéš z Budapešti s letenkami už od 117€

06.Mar 2017 | 15:13
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika maroko marakéš letenky do afriky letenky do maroka letenky do marakéša letisko budapešť ryanair

Novinku za novinkou nám tento rok servíruje spoločnosť Ryanair. Ešte sme sa nestihli spamätať z tých posledných, a už prichádza ďalšia bomba. Od tohoročnej jesene budeme môcť objavovať tajuplné Maroko. Už teraz môžeme rozmýšľať, čo v krajine farieb, vôní a zaklínačov hadov navštívime. Možno to bude prístavná Casablanca, ktorú preslávil rovnomenný film. Možno Medina Fés el-Báli, kde sa čas zastavil v stredoveku. Alebo tlčúce srdce krajiny, hlavné mesto Marakéš, a jeho Djemaa el-Fna, najrušnejšie námestie mesta i sveta. Práve do posledného z menovaných, do Marakéša si už v novembri môžete zaletieť z Budapešti aj z Krakova s letenkami za tie najnižšie, uvádzacie ceny.

V aktuálnej konkurenčnej ponuke si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Marakéšu už od 36358Ft (cca 117€). V cene letenky je 1 príručná batožina do 10kg a jedna menšia príručná batožina ako napríklad dámska kabelka alebo taška na notebook či fotoaparát. V prípade, že by ste chceli cestovať s väčšou batožinou, napríklad s kufrom o váhe do 15kg, je poplatok za túto batožinu 36€. Za batožinu o váhe 20kg je poplatok 50€. Letenky za túto cenu sú dostupné od konca októbra 2017.


► Letenky napríklad v termíne 6 - 10 novembra 2017.

► Ubytovanie v Marakeši už od 4€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky do Marakéšu

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie v Marakéši


Maroko – podmienky vstupu

Pre vstup do Maroka sa nevyžaduje vízum, platí jednostranný bezvízový styk na dobu 90 dní. Vyžaduje sa, aby bola platnosť pasu minimálne o 6 mesiacov dlhšia ako je predpokladaný dátum ukončenia pobytu.


Mohlo by Vás zaujímať


Marakéš - červené mesto

Trip do Maroka bol pre mňa vlastne výletom počas mojich dvojmesačných letných radovánok u priateľky v Seville v Španielsku. Hovorím si, mám tu letisko(dosť otrhané ale stále väčšie ako v Blave) a je tam Ryanair, ktorý zo Sevilly lieta do Marakéša v Maroku. Cenu spiatočnej letenky(49,- Eur) bežný slovenský teenager prepije za víkend a ani si to nepamätá. Ja mám zato aj s frajerkou nezabudnuteľné zážitky... čítať ďalej


Maroko – Putováni v Erg Chebbi

Písečné duny Erg Chebbi jsou nejvyšší duny v Maroku, a lze je nalézt v jihovýchodní části Maroka blízko alžírských hranic. Je to mimořádný přírodní útvar, kde na plošině s malými černými kameny připomínající hamadu horký písek, několik desítek kilometrů dlouhý a široký, stoupá náhle až do 150 metrové výše. Na úpatí dun je několik malých vesniček, Hassilabiad a Merzouga, které bohužel jsou nyní plné hotelů a větších nebo menších penzionů. Proto je lepší, pokud chcete klid a žádné turisty, opustit Merzougu a dostat se do Khamlie, vesnice 7km vzdálenou, kde opravdu najdete klid a pohodu…čítať ďalej