MAROKO - Marakéš z Viedne koncom jesene s letenkami od 20€

11.Jún 2020 | 09:28
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika maroko letenky do afriky letenky do maroka marakéš letenky do marakéša letisko viedeň wizzair

(Aktualizované) Ďalšou z nových liniek let.spoločnosti Wizzair je Marakéš z Viedne. Linka bude v prevádzke od 27.10.2020 a to 2x týždenne v utorok a sobotu. V aktuálnej ponuke si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Marakéšu už od 20€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky do Marakéšu sú dostupné v termínoch počas mesiaca november 2020.

  • Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm.
  • Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm.
  • Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 7-10 november 2020.

► Ubytovanie v Marakeši už od 4€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ LETENKY DO MARAKÉŠU

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE V MARAKÉŠI

Maroko – podmienky vstupu

Pre vstup do Maroka sa nevyžaduje vízum, platí jednostranný bezvízový styk na dobu 90 dní. Vyžaduje sa, aby bola platnosť pasu minimálne o 6 mesiacov dlhšia ako je predpokladaný dátum ukončenia pobytu.


Maroko - maximálny pôžitok za minimálne náklady

Maroko alebo lepšie povedané Marocké kráľovstvo je ideálna destinácia pre Vás, ak vyžadujte maximálny pôžitok za minimálne náklady. Ideálna destinácia, keď máte strach z dlhého letu, ale chcete zažiť čaro rušného orientu. Tento krát bol cieľ iný ako cestovateľský. Požiadavka bola oddýchnuť si v luxusnom rezorte, pričom výlety si budeme plánovať priamo z hotela. Áno, teraz som si aj ja chcel oddýchnuť, po tom všetkom cestovaní a hlavne vypnúť mozog z pracovného režimu. Chcel som zažiť krásu päť hviezdičkového hotela, ale pritom byť v srdci veľkomesta, ktoré dýcha históriou... čítať ďalejMAROKO - Marakéš z Viedne koncom jesene s letenkami od 20 eur