Multi-city leteniek z Budapešti na Phuket a s návratom z Bangkoku od 469€

11.Máj 2017 | 22:32
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: bangkok letenky do thajska ázia thajsko phuket letenky do bangkoku letenky na phuket letenky do ázie letisko budapešť Emirates

Láka vás okúzľujúce a priateľské Thajsko? Nenechajte si túto krásnu krajinu a ponuku navštíviť ju za pár eur, újsť. Spoločnosť Emirates a jej ďalšia akciová ponuka, s ktorou sa zoznámite s tým najkrajším, čo juhovýchodná Ázia ponúka. Čaká vás Bangkok, moderné a hlavné thajské mesto s pamiatkami a tradíciami. A u nás najznámejší thajský ostrov Phuket. Miesto, ktoré je synonymom nádherných pláží a nočného života.

Využiť k tomu môžete aktuálnu ponuku multi-city leteniek z Budapešti na Phuket a s návratom z Bangkoku do Budapešti už od 469€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 20kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch od augusta 2017 do apríla 2018.


► Letenky napríklad v termíne 1-21 november 2017.

► Ubytovanie v Thajsku už od 4€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Budapešť - Phuket / Bangkok - Budapešť 469€

Vyhľadať ubytovanie v Bangkoku

Vyhľadať ubytovanie na Phukete


Doprava medzi Phuketom a Bangkokom

Najrýchlejšou a najpohodlnejšou dopravou medzi Phuketom a Bangkokom je letecká doprava. Výhodou je, že túto trasu lietajú okrem klasických spoločností aj nízkonákladové spoločnosti ako sú Thai Lion Air alebo AirAsia. Táto linka sa lieta pomaly každú hodinu a cena leteniek začína už na 24€.

Ďalšou z možností ako sa dopraviť do Bangkoku je autobusová preprava. Cesta autobusom z Phuketu do Bangkoku trvá necelých 13 hodín a cena lístka sa pohybuje od 19€ do 30€ v závislosti od času odchodu z Phuketu.


Podmienky vstupu do Thajska

Pre vstup do krajiny sa vyžaduje platný cestovný pas. Občania Slovenskej republiky v prípade turistických a obchodných ciest do Thajského kráľovstva na dobu najviac 30 dní sú od 11.08.2011 oslobodení od vízovej povinnosti.Multi-city leteniek z Budapešti na Phuket a s návratom z Bangkoku od 469 eur