MEXIKO: Multi city letenky z Viedne do Mexico City a s návratom z Cancunu od 489€

11.Aug 2018 | 16:48
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: cancun karibik mexiko letenky do cancunu letenky do mexika air france letisko viedeň mexico city letenky do mexico city

Vďaka kamarátovej posadnutosti umením sa mi Mexico City bude navždy spájať s Fridou. Ak vy túto svetovú maliarku nemusíte, kašlite na ňu. Veď v jednom z najväčších miest sveta nájdete úplne všetko. Od tých najchudobnejších častí po luxus nákupných centier a mrakodrapov. Ulice plné kostolov, palácov i stánkov s jedlom. Každá s inými vôňami, farbami a zvukmi, všetky vedúce do srdca mesta známeho ako Centro Historico.

A keď vás „všetko" prestane baviť, poď ho cez pol krajiny, popri pyramídach Mayov a prírodných cenotes, až do vychýreného Cancúnu. Turistického raja, kde ožívajú dokonalé obrázky z katalógov cestovných kancelárií. Kde si pred cestou domov užijete pohodu v tyrkysovom mori a na bielom piesku.

K ceste využite aktuálnu ponuku multi-city leteniek let.spoločnosti Air France z Viedne do Mexico City a s návratom z Cancunu už od 489€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23kg.

Letenky do Mexika sú dostupné v termínoch od septembra 2018 do apríla 2019.


Letenky do Mexika v termíne 2-19 november 2018.

► Ubytovanie v Mexiku už od 5€ na osobu a noc.


Viedeň - Mexico City / cancun - Viedeň 489€

Vyhľadať ubytovanie cancunu

Vyhľadať ubytovanie v mexico City


Podmienky vstupu do Mexika

Pre turistické cesty do 90 dní postačuje platný cestovný pas.


Klimatické podmienky v Mexiku

Charakter počasia v Mexiko City určuje jeho poloha v subtropickom pásme a v nadmorskej výške cca 2200 metrov. Teploty najmä v zimných mesiacoch (december, január) sa cez deň pohybujú okolo 20-25 stupňov, v noci 0-10 stupňov. V ostatných mesiacoch sa denné teploty pohybujú okolo 23-30 stupňov, v noci 18-20 stupňov. Väčšina územia Mexika má slnečné a teplé podnebie počas celého roka s teplotami v rozmedzí 20-35 stupňov. Na pobreží denná teplota počas celého roka neklesá pod 27 stupňov.


Mexiko našimi očami

Do Mexika sme sa rozhodli vycestovať v polovici januára. Dublin sa s nami lúčil snehovými prehánkami a my sme sa už tešili na teplejšie mexické počasie. Z nášho momentálneho írskeho domova sme sa letecky museli presunúť do Milána, pretože práve odtiaľ sa nám podarilo kúpiť lacné letenky do hlavného mesta Mexika. Ako turisti sme víza nepotrebovali, len sme vypísali registračné formuláre, ktoré sme dostali v lietadle a odovzdali sme ich pri odchode z krajiny... čítať ďalejMulti city letenky z Viedne do Mexico City a s návratom z Cancunu od 489 eur