THAJSKO: Multi-city letenky z Budapešti na Phuket a s návratom z Bangkoku od 479€

08.Aug 2018 | 20:10
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: bangkok letenky do thajska ázia thajsko phuket letenky do bangkoku letenky na phuket letenky do ázie letisko budapešť Emirates

Viete si predstaviť zimu bez Thajska? Už ani my nie. Obľúbená ázijská destinácia sa vracia s ešte nižšími cenami. Tentoraz máte z Budapešti možnosť navštíviť Phuket. Slnkom zaliaty ostrov a jeho krásne pláže už ani netreba predstavovať. Dostane vás oddychom pod palmou, tajnými prírodnými zákutiami i poriadne divokými žúrmi. V tých môžete pokračovať aj v metropole Bangkok, kde snáď pred návratom stihnete aj niektorý z veľkolepých budhistických chrámov.

Využiť k tomu môžete aktuálnu ponuku multi-city leteniek z Budapešti na Phuket a s návratom z Bangkoku do Budapešti už od 479€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 20kg.

Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch od septembra do decembra 2018.


► Letenky napríklad v termíne 1-14 november 2018.

► Ubytovanie v Thajsku už od 4€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Budapešť - Phuket / Bangkok - Budapešť 479€

Vyhľadať ubytovanie v Bangkoku

Vyhľadať ubytovanie na Phukete


Doprava medzi Phuketom a Bangkokom

Najrýchlejšou a najpohodlnejšou dopravou medzi Phuketom a Bangkokom je letecká doprava. Výhodou je, že túto trasu lietajú okrem klasických spoločností aj nízkonákladové spoločnosti ako sú Thai Lion Air alebo AirAsia. Táto linka sa lieta pomaly každú hodinu a cena leteniek začína už na 24€.

Ďalšou z možností ako sa dopraviť do Bangkoku je autobusová preprava. Cesta autobusom z Phuketu do Bangkoku trvá necelých 13 hodín a cena lístka sa pohybuje od 19€ do 30€ v závislosti od času odchodu z Phuketu.


Podmienky vstupu do Thajska

Pre vstup do krajiny sa vyžaduje platný cestovný pas. Občania Slovenskej republiky v prípade turistických a obchodných ciest do Thajského kráľovstva na dobu najviac 30 dní sú od 11.08.2011 oslobodení od vízovej povinnosti.Multi-city letenky z Budapešti na Phuket a s návratom z Bangkoku od 479 eur