New York z Košíc so zastávkou v kanadskom Toronte. Spiatočné letenky od 377€

24.Feb 2019 | 17:05
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika usa kanada new york letenky do kanady letenky do new yorku toronto letenky do usa letisko viedeň letenky do toronta Austrian Airlines air canada

Využite ponuku od let.spoločností Austrian Airlines a Air Canada a zaleťte si do New Yorku a po ceste sa zastavte v kanadskom Toronte.

V aktuálnej ponuke si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Košíc do New Yorku už od 377€. V cene letenky je len jedna príručná batožina! Pri spiatočnom lete je 21 hodinový stopover v kanadskom Toronte, ktorý môžete využiť na krátku prehliadku tohto mesta. Ako na to a čo všetko sa dá stihnúť si môžete prečítať v našom článku "Ako využiť niekoľko hodinový prestup v Toronte".

Letenky sú dostupné v rôznych termínoch počas mesiaca marec, október, november a december 2019.


► Letenky napríklad v termíne 11-25 marec 2019.

► Ubytovanie v Toronte už od 17€ na osobu a noc.

► Ubytovanie v New Yorku už od 25€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky Košice - New York od 377€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V TORONTE

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V NEW YORKU


Podmienky vstupu do Kanady

Bez víz (občania Slovenskej republiky sa na území Kanady môžu zdržiavať po dobu 6 mesiacov od dátumu uvedeného na vstupnej pečiatke (o ich dlhšom pobyte rozhodnú príslušné kanadské orgány. Občania Kanady sa na území Slovenskej republiky môžu zdržiavať bez víz po dobu 90 dní na turistické a obchodné účely.)

Kanada s účinnosťou od 1. marca 2016 zavádza pri cestách do Kanady povinnú elektronickú cestovnú autorizáciu (eTA) pre občanov štátov nepodliehajúcich vízovej povinnosti, teda aj Slovenskej republiky. Povinnosť sa bude vzťahovať na cestujúcich prichádzajúcich do Kanady letecky.


Podmienky vstupu do USA

K ceste je potrebný platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA. Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.New York z Košíc so zastávkou v kanadskom Toronte. letenky od 377 eur