New York z Viedne s letenkami od 272€

06.Jún 2018 | 18:15
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: usa Severná Amerika letenky do usa new york letenky do new yorku letisko viedeň klm

Láka vás volanie veľkomesta? Navštívte New York a vychutnajte si jedinečnú atmosféru jedinečného mesta. Vydať sa na potulky do mesta, ktoré nikdy nespí.

K ceste využite aktuálnu akciu let.spoločnosti KLM s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do New Yorku už od 272€. Letenky za túto sumu si vyhľadajte a rezervujte priamo cez stránky let.spoločnosti KLM. V cene letenky je jedna príručná batožina do 10kg!!!.Poplatok za zapísanú batožinu do podpalubia o hmotnosti do 23kg je 80€.

Letenky za túto sumu sú dostupné v rôznych termínoch od septembra 2018 do apríla 2019.


► Letenky do New Yorku v termíne 1-6 jún 2018.

► Ubytovanie v New Yorku už od 30€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránke let.spoločnosti KLM

Kalendár termínov Viedeň - New York 299€

Vyhľadať ubytovanie v New Yorku


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.


Z našich cestopisov

Americký sen, či nočná mora?
Počas štúdia na vysokej škole ma otec nabádal využiť možnosť vycestovať cez letné prázdniny do USA, prostredníctvom programu Work and Travel. Bohužiaľ, splniť si svoj „americký sen“ nie je jednoduché, a to hlavne z finančného hľadiska. Dať dokopy tak okolo 2000€ je poriadna fuška, a záväzok, ak to máte niekomu vrátiť. /Keďže som vždy popri škole mala brigádu, niečo som dala z vlastného vrecka a za ostatné som vďačná rodičom/. Nechcela som vycestovať sama, a až v štvrtom ročníku som nahovorila spolužiačku, aby išla so mnou… <čítať ďalej>


New York z Viedne s letenkami od 272 eur