Nórsky Stavanger cez letné prázdniny. Letenky z Krakova už od 21€

06.Jún 2022 | 11:04
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: stavanger nórsko letenky do nórska letenky do stavangeru letisko krakov wizzair Európa

Stavanger je jedným z najväčších miest Nórska. A napriek tomu je u nás pomerne neznámy. Čo je ale veľká škoda. Je to totiž mesto plné prekrásnych, farebných domčekov. Miestom, kde sa mieša história so súčasnosťou, obkolesené jazerami a jedinečnou prírodou.

V aktuálnej ponuke od let. spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Krakova do Stavangeru už od 98Zl /21€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch počas mesiaca júl a august 2022.

Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm.

  • Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 20-29 júl 2022.


Vyhľadať letenky do Stavangeru

Kalendár termínov Krakov - Stavanger

Vyhľadať ubytovanie v StavangeriVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 30€ kredit na ubytovanie.Víkend v nórskych fjordoch

Ak radi turistikujete a hľadáte miesto, kde sa v lete schladiť, je Nórsko správnou voľbou. A to ešte o to viac, keďže tam z Krakova lieta nízkorozpočtová letecká spoločnosť WizzAir. Za cca, 2,5 hodiny ste v Stavanger, ktoré je 3. najväčšie mesto Nórska a ideálny východiskový bod na túry ako Preikestolen a Kjerag, ktoré patria medzi najikonickejšie v Nórsku. Sezóna je od júna dokonca septembra, kedy sú obe prístupné... čítať ďalejNórsky Stavanger cez letné prázdniny. Letenky z Krakova už od 21 eur