Ostrov Svätý Martin z Prahy so zastávkou v New Yorku už od 512€

30.Nov 2016 | 12:40
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: karibik Svätý Martin letenky do karibiku letisko praha delta klm

Opäť so zaujímavou ponukou prichádzajú let.spoločnosti KLM a Delta Airlines. Zaleťte do Karibiku na ostrov Svätý Martin, z jednej polovice holandský a z druhej francúzsky ostrov. Ostrov, ktorý je známy hlavne plážou Maho, kde lietadlá pristávajú nad plážou, prakticky iba 10 až 20 metrov nad hlavami ľudí.

K návšteve využite aktuálnu ponuku od let.spoločností KLM a Delta Airlines s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Prahy na ostrov Svätý Martin už od 512€. V cene letenky je príručná batožina a jedna batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od januára do augusta 2017.

Pri ceste na ostrov Svätý Martin je v rámci cesty jeden stopover v New Yorku, ktoré môžeme využiť na krátku prehliadku mesta. V New Yorku je tento čas 13 hodín.


► Letenky napríklad v termíne 11-18 január 2017.

► Ubytovanie na Sv. Martin už od 22€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Kalendár termínov Praha ⇆ Sv. Martin 525€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie



Podmienky vstupu na ostrov Svätý Martin

Občania ČR aj SR potrebujú pre vstup na Svätý Martin cestovný pas platný minimálne 6 mesiacov po ukončení pobytu v krajine. Nutné predložiť spiatočnú letenku. Pri odlete z ostrova sa platí odletová taxa cca 25, - BBD / osoba.

Vo francúzskej časti ostrova je oficiálnou menou EURO, v holandskej časti ostrova je oficiálnou menou USD. EURO je však bežne akceptované aj v holandskej časti ostrova. K platbám v hoteloch a pre výbery z bankomatov je možné bez problémov použiť embosované platobné karty.