Ostrov Svätý Martin z Prahy už od 456€

29.Jan 2017 | 23:40
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: karibik Svätý Martin letenky do karibiku letisko praha delta klm letenky na ostrov Svätý Martin

Opäť so zaujímavou ponukou prichádzajú let.spoločnosti KLM a Delta Airlines. Zaleťte do Karibiku na ostrov Svätý Martin, ktorý je známy hlavne plážou Maho, kde lietadlá pristávajú nad plážou, prakticky iba 10 až 20 metrov nad hlavami ľudí.

K návšteve využite aktuálnu ponuku od let.spoločností KLM a Delta Airlines s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Prahy na ostrov Svätý Martin už od 456€. V cene letenky je príručná batožina a jedna batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od mája do októbra 2017.

Najlacnejšie letenky zakúpite cez rezervačný portál flugladen.at a to za cenu 456€. O niečo drahšie si môžete rezervovať letenky priamo cez stránky let.spoločnosti Delta Airines a to za cenu 12543Kč čo je cca 464€. Poslednou možnosťou je rezervovať si letenky prostredníctvom stránky pelikan.sk a to za cenu od 488€.


► Letenky napríklad v termíne 9-19 máj 2017.

► Ubytovanie na Sv. Martin už od 22€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Kalendár termínov Praha - sv. Martin 489€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu na ostrov Svätý Martin

Občania ČR aj SR potrebujú pre vstup na Svätý Martin cestovný pas platný minimálne 6 mesiacov po ukončení pobytu v krajine. Nutné predložiť spiatočnú letenku. Pri odlete z ostrova sa platí odletová taxa cca 25, - BBD / osoba.

Vo francúzskej časti ostrova je oficiálnou menou EURO, v holandskej časti ostrova je oficiálnou menou USD. EURO je však bežne akceptované aj v holandskej časti ostrova. K platbám v hoteloch a pre výbery z bankomatov je možné bez problémov použiť embosované platobné karty.