Peking a Šanghaj z Budapešti s multi-city letenkami od 399€

06.Dec 2016 | 00:08
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: čína šanghaj ázia peking letenky do číny letenky do pekingu letenky do šanghaja letisko budapešť Emirates

Využite možnosť navštíviť za atraktívnu cenu najľudnatejšiu krajinu na svete, Čínu. Skombinujte návštevu dvoch najväčších miest krajiny spolu s poznávaním prírodných a kultúrnych krás Činy. Cestu po Číne začnite v Pekingu, hlavnom a druhom najväčšom meste krajiny. Pri svojej návšteve nevynechajte najväčšie námestie na svete a Chrám nebies, ktorý je najznámejším symbolom mesta. Súčasťou výletu by mal byť aj Veľký čínsky múr. Putovanie po Číne ukončíme v najľudnatejšom meste krajiny Šanghaj, ktoré patrí medzi finančné a obchodné centrá sveta. Jeho moderná architektúra a dynamický život, budete vnímať pri každom kroku.

Spojte tieto dve čínske mestá do jednej návštevy a zažite tak zaujímavým spôsobom túto jedinečnú a neopakovateľnú ázijskú krajinu. Využiť k tomu môžete kombinované spiatočné letenky z Budapešti do Pekingu a s návratom zo Šanghaja do Budapešti s let.spoločnosťou Emirates už od 399€. V cene letenky je odbavená batožina do podpalubia o hmotnosti max. 20kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch od februára do septembra 2017.


► Letenky napríklad v termíne 15-29 marec 2017.

► Ubytovanie v Pekingu už od 7€ na osobu a noc.

► Ubytovanie v Šanghaji už od 6€ na osobu a noc.


Kalendár termínov a cien leteniek

Vyhľadať ubytovanie v Pekingu

Vyhľadať ubytovanie v Šanghaji


Čína: S minimom času, maximum zážitkov

Sme dvaja obyčajní ľudia, ktorí neobyčajne milujú cestovanie. A máme rovnaký problém, ako mnoho Slovákov – málo dovolenkových dní a nie práve najvyšší rozpočet na dovolenku. Práve preto sme si povedali, že si Čínu užijeme po vlastnej osi, s minimom času (8 dní dovolenky + víkend) a predsa na maximum. Oplatí sa cestovať tak ďaleko za zážitkami? Určite áno a pritom si viete týmto spôsobom užiť komfortnú dovolenku plnú zážitkov…

Ak sa chceš dozvedieť viac, prečítaj si cestopis z Číny od Joja a Hanky na blogu cestujemespolu.com


Podmienky vstupu do Číny

Na územie ČĽR môže vstupovať občan Slovenskej republiky, ktorý má platný cestovný pas a platné vízum. Platnosť cestovného pasu musí byť najmenej o 6 mesiacov dlhšia ako je predpokladaný termín opustenia územia Číny. Držitelia cestovných pasov musia mať udelené vízum, ktoré je možné získať na Veľvyslanectve Čínskej ľudovej republiky v Bratislave. Žiadateľ k žiadosti o krátkodobé vízum je povinný predložiť nasledovné doklady: platný cestovný doklad, vyplnenú žiadosť a dve fotografie, predloženie dokladov potvrdzujúcich účel návštevy.