PERU: Lima z Madridu s letenkami od 359€

03.Jan 2020 | 14:09
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: peru Južná Amerika lima letenky do peru letenky do limy letisko madrid Turkish Airlines Latam

(Aktualizované) Vydajte sa na potulky do Peru, pradávnej ríše slávnych Inkov, krásnej prírody a majestátnych hôr. A možno práve preto Peru láka množstvo cestovateľov či dobrodruhov. Pre mnohých je a možno bude cieľom najznámejšia peruánska pamiatka Machu Picchu, mesto vybudované na horskom hrebeni, hlboko v horách.

K ceste do Peru môžete využiť aktuálnu ponuku od let.spoločností Turkish Airlines a Latam s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Madridu do Limy už od 359€.

Každý cestujúci (okrem infantov) si môže so sebou na palubu vziať spravidla 1 ks príručnej batožiny limitovaných rozmerov a hmotnosti v závislosti od leteckej spoločnosti. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 2 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha jednej batožiny je 23kg.

Letenky do Peru sú dostupné pre cesty v rôznych termínoch od marca do júna 2020.


► Letenky do Limy v termíne 1-21 apríl 2020.

► Ubytovanie v Lime už od 6€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV Madrid - LIMA 359€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Južné Peru: Púšť, oceán, hory a vysnívané Machu Picchu

Náš peruánsky výlet sme zrealizovali v apríli tohto roku. Celkovo sme na naň mali 12 dní, v rámci ktorých sme navštívili najväčšie turistické destinácie juhu. Naša cesta vyzerala takto: Lima > Cusco > Aguas Calientes (Machu Picchu) > Arequipa > Colca Canyon (Cabanaconde) > Paracas > Lima. Na trasu Lima-Cusco sme si bookli letenku, no na zvyšok sme využili autobusy, vďaka čomu sme boli flexibilní. Podrobný popis, kde, čo a ako treba vidieť nájdete v nasledujúcich riadkoch... čítať ďalej


Podmienky vstupu do Peru

Občania SR v prípade turistických ciest do 90 dní nepodliehajú vízovej povinnosti. Peru jednostranne zrušilo vízovú povinnosť pre turistické cesty občanov SR v októbri 2003.

Prihlasovacia povinnosť pre turistov do 90 dní neexistuje.

Pri prekročení hranice obdrží cudzinec tzv. vstupný lístok, ktorého časť je odovzdaná úradníkovi pasovej kontroly, druhú časť je potrebné uschovať a odovzdať pri odchode z krajiny. Bez uvedeného vstupného lístku nie je možné opustenie krajiny. V prípade odcudzenia alebo straty tohto migracného lístku je potrebné nahlásiť stratu na Migračnom úrade a uhradiť administratívny poplatok.Lima z Madridu s letenkami od 359 eur