PERU: Lima z Viedne s letenkami od 693€

16.Mar 2023 | 18:18
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Južná Amerika peru lima letenky do peru letenky do limy letisko viedeň

Vydajte sa na potulky do Peru, pradávnej ríše slávnych Inkov, krásnej prírody a majestátnych hôr. A možno práve preto Peru láka množstvo cestovateľov či dobrodruhov. Pre mnohých je a možno bude cieľom najznámejšia peruánska pamiatka Machu Picchu, mesto vybudované na horskom hrebeni, hlboko v horách.

K ceste do Peru môžete využiť aktuálnu ponuku od let. spoločnosti Delta Airlines s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Limy od 693€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x35x23 cm a maximálnou hmotnosťou 10kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x15 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 1 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha batožiny je 23kg. Letenky si môžete vyhľadať a rezervovať na stránke let. spoločnosti Delta Airlines.

Letenky do Peru sú dostupné pre cesty počas mesiaca apríl a máj 2023.


► Letenky do Limy v termíne 14-21 máj 2023.


Vyhľadať letenky na stránke let. spoločnosti Delta Airlines

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Južné Peru: Púšť, oceán, hory a vysnívané Machu Picchu

Náš peruánsky výlet sme zrealizovali v apríli tohto roku. Celkovo sme na naň mali 12 dní, v rámci ktorých sme navštívili najväčšie turistické destinácie juhu. Naša cesta vyzerala takto: Lima > Cusco > Aguas Calientes (Machu Picchu) > Arequipa > Colca Canyon (Cabanaconde) > Paracas > Lima. Na trasu Lima-Cusco sme si bookli letenku, no na zvyšok sme využili autobusy, vďaka čomu sme boli flexibilní. Podrobný popis, kde, čo a ako treba vidieť nájdete v nasledujúcich riadkoch... čítať ďalej


Podmienky vstupu do Peru

Občania SR v prípade turistických ciest do 90 dní nepodliehajú vízovej povinnosti. Peru jednostranne zrušilo vízovú povinnosť pre turistické cesty občanov SR v októbri 2003.

Prihlasovacia povinnosť pre turistov do 90 dní neexistuje.

Pri prekročení hranice obdrží cudzinec tzv. vstupný lístok, ktorého časť je odovzdaná úradníkovi pasovej kontroly, druhú časť je potrebné uschovať a odovzdať pri odchode z krajiny. Bez uvedeného vstupného lístku nie je možné opustenie krajiny. V prípade odcudzenia alebo straty tohto migracného lístku je potrebné nahlásiť stratu na Migračnom úrade a uhradiť administratívny poplatok.Lima z Viedne s letenkami od 693 eur