Phuket + 2 dni v Dubaji s let. spoločnosťou Emirates. Letenky z Viedne od 529€

22.Jan 2022 | 10:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky do thajska dubaj ázia Blízky východ letenky do dubaja phuket letenky na phuket letenky do ázie Emirates letisko viedeň

Využijete multi-city letenky let. spoločnosti Emirates a navštívite 2 exotické destinácie. Najskôr poletíte do Dubaja, ktorý si najlepšie vychutnáte z výšky obrovských mrakodrapov. Po rušných a zážitkami nabitých 2 dňoch a vyrazíte smer Phuket. Ostrov, ktorý je stále obľúbenou exotikou a tiež synonymom neskutočného podmorského ale aj nočného života a prekrásnych pláží na brehoch Andamanského mora.

Dĺžka pobytu v Dubaji je pevne stanovená na 2 dni / 3 noci. Dĺžka pobytu na thajskom Phukete je ľubovolná.

K ceste využite ponuku leteniek od let. spoločnosti Emirates na trase Viedeň - Dubaj - Phuket - Viedeň za cenu už od 529€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x38x20 cm a maximálnou hmotnosťou 7kg. Každý cestujúci má nárok na ľubovoľný počet kusov podpalubnej batožiny, pričom celková váha všetkých batožín nemôže presiahnuť 20kg.

Letenky sú dostupné pre cesty v termínoch od marca do júla 2022.


Wi-Fi zdarma počas letu

Letecká spoločnosť Emirates ponúka pre pasažierov ekonomickej triedy 20MB bezplatného Wi-Fi pripojenia na internet pre každé zariadenie osobitne.

K tejto letenke máte ZADARMO poistenie proti COVID-19

Letecká spoločnosť Emirates bezplatne poisťuje všetkých cestujúcich na COVID-19. To znamená, že ak si zakúpite letenku, letecká spoločnosť vám v prípade nákazy uhradí všetky potrebné náklady na liečenie a karanténu. Poistenie je automatické a platí pre všetkých cestujúcich.

Lístok na EXPO grátis

Kúpou tejto letenky získavate voľný vstup na podujatie EXPO2020 Dubai. Návod na získanie vstupenky nájdete v tomto článku.


Príkladový itinerár cesty

 • 08.03.2022 Viedeň -> Dubaj
 • 11.03.2022 Dubaj -> Phuket
 • 21.03.2022 Phuket - > Viedeň


Viedeň - DUBAJ - PHUKET - Viedeň OD 529€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V DUBAJI

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE na Phukete

Podmienky vstupu do Emirátov

Podmienky pre zaočkovaných i nezaočkovaných cestovateľov

Od 1. septembra sa Slovenská republika nachádza na zozname zelených krajín. Občania SR zaočkovaní niektorou z vakcín proti COVID-19 schválených Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO) budú môcť vstúpiť do Spojených arabských emirátov bez karanténnych opatrení. Aj naďalej platí povinnosť vykonať PCR test pred cestou (72 hodín), ktorý je kontrolovaný pred nástupom do lietadla. Všetci prichádzajúci budú po prílete testovaní PCR metódou priamo na letisku (zatiaľ bezplatne) a výsledok im bude doručený formou SMS správy. Naďalej platí povinnosť nosenia rúšok a dodržiavania odstupu.

V prípade nezaočkovaných sa pravidlá cestovania a karantény do jednotlivých emirátov nemenia.

EXPO 2020

S blížiacim sa začiatkom EXPO 2020 boli vydané podmienky pre vstup návštevníkov na výstavisko:

 • Na vstup na výstavisko musia všetci návštevníci vo veku 18 rokov a starší predložiť platný očkovací preukaz vydaný príslušným národným úradom alebo predložiť výsledok negatívneho PCR testu odobratého počas predchádzajúcich 72 hodín.
 • Dôkaz o očkovaní alebo výsledky PCR musí návštevník predložiť pri vstupnej bráne.
 • Neočkovaní držitelia vstupeniek, ktorí neboli testovaní v priebehu 72 hodín, môžu využívať testovacie zariadenia PCR dostupné v areáli Expo2020 alebo v jeho blízkosti.

Dubaj

Po prílete na letisko je potrebné vyplniť tlačivo o zdravotnom stave a stiahnuť si povinnú aplikáciu. Tlačivo a informácie o stiahnutí aplikácie budú k dispozícií ako v lietadle, tak i po pristáti pred pasovou kontrolou. Po prílete budú občania SR podrobení opätovnému RT-PCR testu na letisku. Do oznámenia o výsledku testu je povinnosť ostať bez možnosti voľného pohybu na mieste pobytu, ktoré je uvedené v príslušnom tlačive.


Podmienky vstupu do Thajska

Thajská vláda oznámila, že od 1. februára 2022 znovu spustí program Test & Go. Program bude mať prísnejšie podmienky, ktoré budú ešte oficiálne oznámené. Zatiaľ oznámili, že bude potrebné absolvovať RT-PCR test a hotelovú karanténu na 1. a 5. deň po príchode do Thajska. Program sa bude vzťahovať na všetkých turistov z celého sveta.

V súčasnosti platné podmienky vstupu:

 • Cestujúci, ktorí dostali Thailand Pass QR kód, môžu vstúpiť do krajiny podľa podmienok vybraného programu.
 • Cestujúci, ktorí sa registrovali a nedostali QR kód, musia počkať, kým ich žiadosť nebude schválená. Následne môžu vstúpiť do krajiny podľa vybraného programu.
 • Nové žiadosti pre programy Test&Go nie je možné registrovať. Je možné žiadať len o program Sandbox a pobyt s povinnou karanténou v hoteloch AQ.
 • Cestujúci, ktorí pricestovali do krajiny v rámci programu Test&Go a Sandbox, musia absolvovať druhý RT-PCR testu vo vládnych testovacích zariadeniach.

Doplnené informácie o postupe v prípade ak bol váš test pozitívny na COVID-19 v Thajsku.

Podmienky vstupu do krajiny

Vstup do Thajska je umožnený stanoveným kategóriám osôb:

 • Pre plne zaočkované osoby (druhá dávka podaná 14 dní pred vstupom do krajiny) s platným očkovacím certifikátom je povinná 7 dňová povinná karanténa v hoteloch AQ alebo SHA+.
 • Osoby bez očkovacieho certifikátu alebo nie plne zaočkovaní musia absolvovať povinnú 10-dňovú karanténu v AQ hoteloch.
 • Pre osoby vstupujúce do Thajska po súši bez očkovacieho certifikátu alebo ktoré nie sú plne zaočkované platí povinná 14-dňová karanténa v AQ hoteloch.

Pri vstupe do krajiny sa vyžadujú

 • príslušné víza, ak cestujúci neprichádza do krajiny v rámci systému oslobodenia od vízovej povinnosti,
 • registrácia prostredníctvom aplikácie Thailand Pass,
 • negatívny PCR test na COVID-19, ktorý nie je starší ako 72 hodín,
 • doklad o zabezpečení karanténneho ubytovania v SHA+ alebo AQ hoteloch,
 • zdravotné poistenie vo výške minimálne 50.000 USD, ktoré pokrýva aj všetky náklady spojené s prípadnou liečbou COVID-19,
 • mať nainštalovanú aplikáciu MorChana.

Podrobnejšie informácie o podmienkach vstupu je možné získať na príslušných veľvyslanectvách Thajského kráľovstva.Phuket a k tomu 2 dni v Dubaji s letenkami od 529 eur