Phuket a k tomu 2 dni v Dubaji aj v termínoch cez Vianoce s letenkami od 499€

16.Nov 2017 | 19:35
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: phuket letenky do thajska ázia dubaj letenky do dubaja Blízky východ letenky na phuket letenky do ázie Emirates letisko budapešť

(Aktualizované 16.11.2017) Zamrznuté Vianoce vám nevoňajú? Strávte ich pod palmou. Posledné nákupy môžete poriešiť v megalomanskom Dubaji a potom už hurá na pláž. Aj takéto sviatky budete mať, ak využijete kombinované letenky, v rámci ktorých navštívite 2 exotické raje. Najskôr sa na krátko zastavíte v Dubaji, ktorý si najlepšie vychutnáte z výšky obrovských mrakodrapov. A ak vám bude chýbať biela prikrývka, navštívte zábavný park, kde si zalyžujete a vybláznite sa na snehu. Ruch tohto veľkomesta necháte rýchlo za sebou a vyrazíte smer Phuket. Turistický thajský ostrov je u nás veľmi obľúbenou exotikou. A tiež synonymom neskutočného podmorského, aj nočného života a prekrásnych pláží na brehoch Andamanského mora.

Dĺžka pobytu v Dubaji je pevne stanovená na 2 dni / 3 noci. Dĺžka pobytu na thajskom Phukete je ľubovolná.

K ceste využite ponuku leteniek od let.spoločnosti Emirates na trase Budapešť - Dubaj - Phuket - Budapešť za cenu už od 499€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 30kg. Letenky za túto sumu sú dostupné v rôznych termínoch od konca novembra 2017 do apríla 2018.


Príkladový itinerár cesty

  • 11.12.2017 Budapešť -> Dubaj
  • 14.12.2017 Dubaj -> Phuket
  • 26.12.2017 Phuket - > Budapešť


Budapešť - Dubaj - Phuket - Budapešť od 499€


V termínoch od apríla do júla 2018 sa dajú tieto letenky s let.spoločnosťou Emirates zakúpiť už od 459€.

Budapešť - Dubaj - Phuket - Budapešť od 459€


Vyhľadať ubytovanie v Dubaji

Vyhľadať ubytovanie v Bangkoku


Podmienky vstupu do Emirátov

Od 22.marca 2014 bez nutnosti víz do Emirátov!


Podmienky vstupu do Thajska

Pre vstup do krajiny sa vyžaduje platný cestovný pas. Občania Slovenskej republiky v prípade turistických a obchodných ciest do Thajského kráľovstva na dobu najviac 30 dní sú od 11.08.2011 oslobodení od vízovej povinnosti. V prípade dlhšieho pobytu je nutné pred cestou vybaviť si vízum na Honorárnom konzuláte Thajska v Bratislave, na Veľvyslanectve Thajska vo Viedni, resp. na ostatných zastupiteľských úradoch Thajska vo svete. Podmienkou je platnosť cestovného pasu najmenej 6 mesiacov od dátumu vstupu.