PORTUGALSKO: Porto z Viedne začiatkom letných prázdnin od 20€

13.Máj 2020 | 17:10
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa porto portugalsko letenky do portugalska letenky do porta letisko viedeň wizzair

Ako sme už dnes informovali v predchádzajúcom príspevku, portugalská vláda schválila trojfázový plán postupného uvoľňovania obmedzení zavedených v krajine v súvislosti s pandémiou nového koronavírusu. Letecké spoločnosti postupne obnovujú letecké spojenie s porugalskými destináciami a jednou z nich je aj Porto.

Let.spoločnosť Wizzair od 1.5.2020 zaviedla pre cestujúcich a posádku povinnosť nosenia rúšok počas letu.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Porta už od 20€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky do Porta sú dostupné v termínoch počas mesiaca júl 2020.

  • Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm. Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm. Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 1-8 júl 2020.

► Ubytovanie vo Porto už od 12€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Kalendár termínov Viedeň - Porto

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie

Porto – mesto vína a mostov

Famózne mosty, kostoly a katedrály, vykachličkované domy a úzke uličky. Ústie zlatej rieky Douro, kde sa rodí svetoznáme víno. A v neposlednom rade, pobrežie Atlantiku na dosah ruky. Všetko to a ešte oveľa viac môžete zažiť v druhom najväčšom portugalskom meste Porto. Navyše v blízkosti môžete objaviť portugalské benátky – mestečko Aveiro a nekonečnú bielu pláž – Costa Nova Beach s pieskovými dunami, ako na kanárskych ostrovoch... čítať ďalejPORTUGALSKO - Porto z Viedne s letenkami už od 20 eur