Prázdninové Atény aj na predĺžený víkend. Letenky z Viedne od 18€

18.Jún 2020 | 12:47
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa grécko atény letenky do grécka letenky do atén letisko viedeň laudamotion

Grécka metropola, ktorá má čo ponúknuť nie len milovníkom pamiatok ale aj milovníkom stredomorskej kuchyne. "Ochutnať" Atény môžete teraz aj vy máte teraz vďaka ponuke leteckej spoločnosti Laudamotion s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Atén už od 18€. Letenky do Atén sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca august 2020.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags" za 12€, tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.
  • Ak si nezakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si MÔŽETE k malej batožine (ktorá je v cene letenky) dokúpiť batožinu do 10kg, ktorá pôjde do podpalubia. Poplatok za túto batožinu je 8€ za jeden let. Pri neskoršom zakúpení je cena 10€ za jeden let.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 20-23 august 2020.

► Ubytovanie v Aténach už od 7€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY DO ATÉN

KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - ATÉNY

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V ATÉNACH

Podmienky vstupu do Grécka

Grécko spustí 15. júna letnú turistickú sezónu, pričom od tohto termínu sa pre turistov budú môcť otvoriť aj hotely. Prichádzajúci turisti po novom už nebudú musieť absolvovať povinnú karanténu, ani test na COVID-19... viac tu


Doprava z letiska do centra Atén

Najrýchlejší a najpohodlnejší spôsob dopravy z letiska do centra Atén pomocou metra. Linka metra Line 3 " Aghia Marina - Athens International Airport" spája letisko s "Syntagma Square" a "Monastiraki" v intervale 30 minút.

Ceny lístkov:

  • jednosmerný lístok z letiska 10€
  • spiatočný lístok na letisko 18€
  • 3-dňový lístok na MHD + cesta z/na letisko 24€


Atény. Vo víre starovekej krásy.

Grécke Atény patria k najvýznamnejším mestám sveta. Stáročia sa v nich tvorili dejiny sveta a hoci dnes sa situácia zmenila, každému kto miluje dejiny pripravia Atény nezabudnuteľné chvíle. Pohoda, lenivá atmosféra, chuť souvlaki a unikátne stavby spravia to, že odtiaľto nebudete chcieť odchádzať... čítať ďalejPrázdninové Atény aj na predĺžený víkend. Letenky z Viedne od 18 eur