Prázdninové Azory s návštevou Porta a Lisabonu. Letenky z Viedne už od 94€

04.Jún 2020 | 18:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa porto Lisabon portugalsko azory letenky do portugalska letenky na azory ryanair letisko viedeň wizzair

Ďalši z našich tipov na cestu a to Azorské ostrovy s návštevou portugalských miest Lisabon a Porto. Azory sú vhodné pre milovníkov prírody a pokojného prostredia. Jednoducho všetko pre ideálne strávenú aktívnu dovolenku. Najlacnejšie letenky sa dajú nájsť v termínoch počas mesiaca júl 2020.


Príkladový itinerár cesty:

  • 01.07.2020 Viedeň - Porto
  • 03.07.2020 Porto - Azory (Ponta Delgada)
  • 08.07.2020 Azory (Ponta Delgada) - Lisabon
  • 09.07.2020 Lisabon - Viedeň


Ako rezervovať letenky

Počas našej cesty absolvujeme 4 lety, s dvomi let.spoločnosťami a budeme k tomu potrebovať urobiť 4 samostatné rezervácie. Prvá rezervácia bude s let.spoločnosťou Wizz Air a to na trase Viedeň - Porto v termíne 1.7.2020 za cenu 10€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Cena leteniek je konečná pri ceste s príručnou batožinou.

Ďalšie 2 rezervácie budú s let.spoločnosťou Ryanair a to na trase Porto - Porto - Azory (Ponta Delgada) v termíne 3.7.2020 za cenu cca 27€, druhá rezervácia návrat z Azory (Ponta Delgada) do Lisabonu v termíne 8.7.2020 za cca 25€. Cena leteniek je konečná pri ceste s príručnou batožinou.

Posledná, štvrtá rezervácia, bude s let.spoločnosťou Wizz Air z Lisabonu do Viedne v termíne 9.7.2020 s cenou leteniek 30€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Cena leteniek je konečná pri ceste s príručnou batožinou.

Všetky ceny leteniek na základe príkladového itinerára sú/boli aktuálne v čase uverejnenia tohto tipu. V prípade iných dátumov môže byť cena leteniek vyššia!


VYHĽADAŤ LETENKY NA STRÁNKE LET.SPOLOČNOSTI WIZZAIR

VYHĽADAŤ LETENKY NA STRÁNKE LET.SPOLOČNOSTI RYANAIRVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte až 30€ kredit na ubytovanie.Aké je to byť turistom na Azoroch

Neexistujú slová, ktorými by sme mohli opísať a definovať magické kúzlo týchto deviatich charizmatických ostrovov. Boli sformované starými sopkami a v priebehu storočí postupne obývané odvážnymi a milými ľuďmi. Azory sú teda miestom rôznych zážitkov a nádherných emócií... čítať ďalej