Prázdniny v Toskánsku. Letenky z Viedne do Pise už od 30€

22.Máj 2018 | 00:19
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa toskánsko pisa letenky do talianska taliansko letenky do toskánska letenky do pise letisko viedeň laudamotion

(Aktualizované) Ak milujete jedlo, Toskánsko by ste mali aspoň raz v živote navštíviť. A možno aj dva - trikrát. Chuť miestneho vína, olív, cestovín, syrov či citrusov sa vám totiž pevne vryje pod kožu spolu s prekrásnym výhľadom na prírodu ako z obrázkov, šikmou vežou v Pise, renesančnou Florenciou či plážami obmývanými Tyrhénskym morom. Na návštevu tohto talianského regiónu máme pre vás tip na lacné letenky a ubytovanie cez letné prádzniny. Kliknite na zelené bannery nižšie a sami si už vyberte termín, aký vám vyhovuje!

Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Pise už od 30€. V cene spiatočnej letenky je jedna príručná batožina o váhe do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a jedna menšia príručná batožina s rozmermi max. 35cm x 20cm x 22cm. Tou môže byť napríklad dámska kabelka, taška na notebook alebo fotoaparát.

Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch počas letných prázdnin 2018.


Letenky napríklad v termíne 8-13 júl 2018.

Ubytovanie v Pise už od 25€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Kalendár termínov Viedeň - Pisa

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


V Toskánsku máme na výber z dostatočného množstva rôznych tipov ubytovacích kapacít. My sme vybrali pre vás pár zaujímavých tipov pre vaše potulky týmto úchvatným regiónom. Tým prvým je ubytovanie priamo v Pise a to La Catedrala, ktoré sa nachádza približne 200m od slávnej šikmej veže. Za noc v 2-lôžkovej izbe zaplatíte od 65€.

Ak vaše kroky povedú do Florencie, tak v tomto prípade za pozornosť stojí 4-hviezdičkový hotel Columbus. Nachádza sa v širšom centre pri rieke Arno. Za noc v 2-lôžkovej izbe s raňajkami zaplatíte od 41€Využite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 25€ kredit na ubytovanie.Spiatočné letenky z Viedne do Pise už od 30 eur