Priame lety z Viedne do Bangkoku počas hlavnej sezóny od 549€

07.Jún 2017 | 22:24
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: bangkok letisko viedeň letenky do thajska ázia thajsko letenky do ázie letenky do bangkoku eva air Austrian Airlines

Kedysi malá (rybárska) dedina, dnes moderné mesto. Takto začína príbeh mnohých thajských miest, hoci žiadne „nedorástlo" na to najhlučnejšie mesto sveta. Bangkok je proste len jeden. Kozmopolitný a tradičný. Jedno je ale isté. Bláznivý kráľovský Bangkok patrí k najzaujímavejším miestam nie len juhovýchodnej Ázie.

Využite k ceste do Thajska ponuku priamy letov od let.spoločnosti Eva air s možnosťou zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Bangkoku od 549€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 30kg. Letenky sú dostupné len od januára do mája 2018. V prípade, že by ste chceli cestovať ešte tento rok tak letenky v termínoch od konca augusta do decembra 2017 sa dajú rezervovať od 569€. Aj v tomto prípade sa jedná o priame lety z Viedne s let.spoločnosťou Eva air.

Máme pre vás ešte jeden zaujímavý tip na letenky do Bangkoku. V tomto prípade sa bude jednať o lety s let.spoločnosťou Austrian Airlines, ktorá je zároveň druhá spoločnosť, ktorá prevádzkuje priame lety z Viedne. V aktuálnej ponuke od zmieňovanej let.spoločnosti si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Prahy do Bangkoku s prestupom vo Viedni už od 499€. Letenky za túto cenu sú dostupné od septembra 2017 do marca 2018.


► Letenky napríklad v termíne 23-30 január 2018.

► Ubytovanie v Bangkoku už od 4€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - Bangkok 549€

Kalendár termínov Viedeň - Bangkok 569€

Kalendár termínov Praha - Bangkok 499€

Vyhľadať ubytovanie v Bangkoku


Podmienky vstupu do Thajska

Pre vstup do krajiny sa vyžaduje platný cestovný pas. Občania Slovenskej republiky v prípade turistických a obchodných ciest do Thajského kráľovstva na dobu najviac 30 dní sú od 11.08.2011 oslobodení od vízovej povinnosti.


Thajsko - pár rád pred prvou návštevou

Slováci ani Česi nepotrebujú do Thajska vízum. Ak teda ich pobyt nepresiahne 30 dní. Preto ak idete letecky a vaša cesta nepresiahne jeden mesiac, nemusíte už pátrať po ďalších informáciách.

Rozdiel nastáva vtedy keď by ste do Thajska chceli prísť napríklad z Laosu alebo z iných okolitých štátov. Ďalšie informácie sa dajú dočítať aj na stránkach ministerstiev, sú však už trochu zastarané, preto neváhajte, ak máte nejaké otázky šup sem s nimi.

Už počas letu dostanete papier, ktorý vyplníte a odovzdáte na imigračnom na letisku v Bangkoku. Ak sa pomýlite, nevadí, na letisku sa dajú zohnať tiež. Tlačivo je rozdelené na dve časti (Arrival card/prílet a Departure card/odlet), Arrival odovzdávate hneď, Departure si nechávate a odovzdávate až pri odchode z krajiny. Nie je to žiadny zdĺhavý proces, všetko vybavíte na letisku. Papier nestraťte, vyhnete sa tak zbytočným komplikáciám... čítať ďalej