Priame lety z Viedne do Bangkoku s Thai Airways od 479€

22.Okt 2017 | 12:19
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: bangkok letenky do thajska ázia thajsko letenky do ázie letenky do bangkoku Thai Airways letisko viedeň

Thajsko je už dlhšiu dobu destináciou, kde prebieha zaujímavý konkurenčný boj let.spoločností. V tomto dnešnom tipe sa to týka priamych letov do Bangkoku. Pred nedávnom prišla let.spoločnosť Eva Air s akciou, kde cena letenky z Viedne do Bangkoku (priamy let) začínal na sume 549€. Pred pár týždňami sme mali možnosť využiť ponuku priamych letov od Austrian Airlines, kde cena spiatočnej letenky začínala na sume 499€. No a aktuálne prichádza so svojou akciou tretia let.spoločnosť, ktorá prevádzkuje priame lety z Viedne a tou je Thai Airways.

Aktuálne môžete využiť ponuku priamy letov od let.spoločnosti Thai Airways s možnosťou zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Bangkoku od 479€. Letenky za túto cenu si môžete vyhľadať a zakúpiť priamo cez stránku let.spoločnosti Thai Airways. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Akciové letenky sú dostupné v termínoch od januára do júna 2018.


► Letenky napríklad v termíne 11-22 február 2018.

► Ubytovanie v Bangkoku už od 4€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na webe Thai Airways

Kalendár termínov Viedeň - Bangkok

Vyhľadať ubytovanie v Bangkoku


Podmienky vstupu do Thajska

Pre vstup do krajiny sa vyžaduje platný cestovný pas. Občania Slovenskej republiky v prípade turistických a obchodných ciest do Thajského kráľovstva na dobu najviac 30 dní sú od 11.08.2011 oslobodení od vízovej povinnosti.