Rím z Bratislavy koncom januára od 40€

03.Jan 2017 | 12:35
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa rím letenky do ríma letenky do talianska taliansko

Vydajte sa na potulky jedného z najkrajších a najviac navštevovaných miest sveta s letenkami z Bratislavy do Ríma (Ciampino) s let. spoločnosťou Ryanair už od 40€. V cene letenky je 1 príručná batožina do 10kg a jedna menšia príručná batožina ako napríklad dámska kabelka alebo taška na notebook či fotoaparát. V prípade, že by ste chceli cestovať s väčšou batožinou, napríklad s kufrom o váhe do 15kg, je poplatok za túto batožinu 30€. Za batožinu o váhe 20kg je poplatok 44€. Letenky za túto cenu sú dostupné v pár termínoch koncom mesiaca január 2017.


► Letenky do Ríma v termíne 31.1. - 2.2. 2017.

► Ubytovanie v Ríme už od 15€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky do Ríma

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie v Ríme


Doprava z letiska Ciampino

Do centra sa dá dostať viacerými spôsobmi.

  • autobus spoločnosti Terravision, ktorého cena spiatočného lístka je 8€. Konečnú má na Termini station, v centre Ríma, čo je vlastne hlavný dopravný uzol mesta s najväčšou železničnou stanicou v Taliansku.
  • druhý spôsob ako ísť z letiska je autobusom spoločnosti Atral (nástupisko je hneď pred autobusmi Terravision) na konečnú stanicu Anagnina za 1,20€, kde je hneď pri zástavke vchod do metra. Cena lístka na metro je 1,50€. Takže za 2,70€ ste na Termini.