S Emirates na Phuket spolu s krátkou návštevou Dubaja od 459€

19.Okt 2017 | 11:25
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: phuket letenky do thajska ázia dubaj letenky do dubaja Blízky východ letenky na phuket letenky do ázie Emirates letisko budapešť

Nákupy v mestách mrakodrapov, aj relax na pláži. Aj takáto môže byť vaša dovolenka s kombinovanými letenkami, v rámci ktorej navštívite 2 miesta. Prvou zastávkou bude Dubaj, ktorý sa z vyprahnutej púštnej oblasti premenil na mesto luxusu. Ruch veľkomesta za sebou tak rýchlo nenecháme a vydáme sa smer Phuket. Tento ostrov sa radí medzi jeden z najvyhľadávanejších cieľov pre strávenie príjemnej dovolenky v exotike. Phuket ponúka aktivity rôzneho druhu na brehoch Andamanského mora. Ostrov nočného života a pokojných pláží, odkiaľ oddýchnutí vyrazíme do Budapešti.

Dĺžka pobytu v Dubaji je pevne stanovená na 2 dni / 3 noci. Dĺžka pobytu na thajskom Phukete je ľubovolná.

K ceste využite ponuku leteniek od let.spoločnosti Emirates na trase Budapešť - Dubaj - Phuket - Budapešť za cenu už od 459€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 30kg. Letenky za túto sumu sú dostupné v rôznych termínoch od apríla do júna 2018.


Príkladový itinerár cesty

  • 03.04.2018 Budapešť -> Dubaj
  • 06.04.2018 Dubaj -> Phuket
  • 11.04.2018 Phuket - > Budapešť


Budapešť - Dubaj - Phuket - Budapešť od 459€


Vyhľadať ubytovanie v Dubaji

Vyhľadať ubytovanie v Bangkoku


Podmienky vstupu do Emirátov

Od 22.marca 2014 bez nutnosti víz do Emirátov!


Podmienky vstupu do Thajska

Pre vstup do krajiny sa vyžaduje platný cestovný pas. Občania Slovenskej republiky v prípade turistických a obchodných ciest do Thajského kráľovstva na dobu najviac 30 dní sú od 11.08.2011 oslobodení od vízovej povinnosti. V prípade dlhšieho pobytu je nutné pred cestou vybaviť si vízum na Honorárnom konzuláte Thajska v Bratislave, na Veľvyslanectve Thajska vo Viedni, resp. na ostatných zastupiteľských úradoch Thajska vo svete. Podmienkou je platnosť cestovného pasu najmenej 6 mesiacov od dátumu vstupu.