S Turkish Airlines na Maldivy už od 389€ alebo Maldivy spolu so Srí Lankou od 403€

04.Apr 2016 | 20:31
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia maldivy male

S letenkami z talianskych letísk budeme pokračovať aj v našom ďalšom tipe. Pripravili sme si pre vás kalendár termínov a cien na ponuku leteniek od let.spoločnosti Turkish Airlines z Benátok na Maldivy už od 389€. V cene letenky je príručná batožina do 10kg a zapísaná batožina do podpalubia o váhe 30kg. Letenky za túto cenu sú dostupné od apríla do decembra 2016 mimo termínov letných prázdnin.


► Letenky napríklad v termíne 9-17 november 2016.

► Ubytovanie na Maldivách už od 20€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na Maldivy

Vyhľadať ubytovanie na Maldivách


Ako spojiť návštevu Maldív a Srí Lanky do jednej cesty za menej ako 500€

V prípade, že by ste chceli spojiť návštevu Maldív spolu so Srí Lankou, tak takéto letenky s odletom z Benátok sa dajú nájsť už od 403€. Ak nad takouto cestou rozmýšľate, tak pre Vás je tento tip. Pre takúto cestu si budeme musieť kúpiť dve letenky. Jedna bude multicity letenka na trase smerom Benátky – Maledivy a cesta nazad bude z Colomba do Benátok s let.spoločnosťou Turkish Airlines za cenu už od 403€. Druhá letenka bude prelet z Maldiv na Sri Lanku s let.spoločnosťou China Eastern Airlines za cenu už od 94€. celkovo v takomto prípade zaplatíme za letenky spolu 498€.


Kalendár termínov Benátky – Maledivy / Colombo – Benátky

Vyhľadať a rezervovať letenky na trase Maldivy – Colombo

Podmienky vstupu na Maldivy

Vízum je možné dostať priamo na letisku pri prílete na Maledivy, dá sa však využiť aj lodné spojenie s Indiou alebo Srí Lankou. Do 30 dní pobytu je vízum bezplatné, pri predĺžení pobytu je potrebné zaplatiť poplatok 10,-USD/deň. Žiadosť o predĺženie víza sa podáva na Department of Immigration. Úrady vyžadujú pri vstupe preukázať dostatočné finančné prostriedky na pobyt – približne 25,-USD na osobu/deň.