Safari a mestá Juhoafrickej republiky. Johannesburg a Kapské Mesto z Košíc od 469€

12.Mar 2018 | 18:22
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika južná afrika johannesburg letenky do afriky letenky do johannesburgu kapské mesto letenky do kapského mesta Turkish Airlines letisko košice

Túžili ste niekedy precestovať najjužnejší štát afrického kontinentu? Navštívte najznámejšie mestá Juhoafrickej republiky a spoznajte tak Johannesburg alebo Kapské Mesto. Johannesburg, najväčšie mesto, ktoré je známe svojou dnes už bývalou ťažbou zlata. V meste môžete vidieť najvyššiu budovu v celej Afrike a vychutnať si z nej pohľad na celé mesto. V rámci prehliadky mesta môžete zamieriť aj na predmestie Soweto, kde uvidíte okrem života tej chudobnejšej vrstvy spoločnosti aj rodný dom Nelsona Mandelu.

Severnejšie sa nachádza jedno z hlavných miest krajiny Pretoria, kde sídlia početné vládne budovy a veľvyslanectvá. Svoj výlet môžete skombinovať s návštevou Safari v známom Kruger parku, kde žijú zvieratá vo voľnej prírode a v ich prirodzenom prostredí. Predĺžením svojej cesty o pobyt v Kapskom Meste, si určite nenechajte ujsť Mys Dobrej nádeje, koloniálne centrum mesta, Victoria a Alfred Waterfront alebo si vychutnajte nezabudnuteľný výhľad na mesto zo Stolovej hory, ktorá dotvára pôsobivú panorámu.Toto a ešte oveľa viac na Vás čaká v tejto úžasnej africkej krajine.

Na výber máte možnosť zakúpiť si spiatočné letenky od let.spoločnosti Turkish Airlinas z Košíc do Kapského Mesta za cenu už od 469€. Poprípade rezervovať si multi-city letenky na trase z Košíc do Kapského Mesta a s návratom z Johannesburgu do Košíc s cenou od 489€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 30kg.

Letenky z Košíc do Juhoafrickej republiky sú dostupné v rôznych termínoch od apríla do mája 2018.


► Letenky napríklad v termíne 7-24 máj 2018.

► Ubytovanie v JAR od 17€ na osobu a noc.


Košice - Kapské Mesto - Košice 469€

Košice - Kapské mesto / Johannesburg - Košice od 489€


Vyhľadať ubytovanie v Juhoafrickej republike


Podmienky vstupu do Juhoafrickej republiky

Počínajúc 18. 4. 2016 občania SR, cestujúci do Juhoafrickej republiky, potrebujú vízum. Príslušným miestom na podanie žiadosti o vízum je Veľvyslanectvo JAR, Sandgasse 33, 1190 Viedeň. Ak má slovenský občan povolený pobyt v inej krajine ako SR, žiadosť podáva na Veľvyslanectve JAR príslušnom pre krajinu pobytu. Viac info v Podmienky cestovania do Juhoafrickej republiky.Safari a mestá Juhoafrickej republiky. Johannesburg a Kapské Mesto z Košíc od 469 eur