Safari a mestá Juhoafrickej republiky s letenkami už od 399€

11.Okt 2016 | 20:54
Autor: Michal
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika južná afrika johannesburg letenky do afriky letenky do johannesburgu

Túžili ste niekedy precestovať najjužnejší štát afrického kontinentu? Navštívte najznámejšie miesta Juhoafrickej republiky a spoznajte tak najväčšie mesto Johannesburg, ktoré je známe svojou dnes už bývalou ťažbou zlata. V meste môžete vidieť najvyššiu budovu v celej Afrike a vychutnať si z nej pohľad na celé mesto. V rámci prehliadky mesta môžete zamieriť aj na predmestie Soweto, kde uvidíte okrem života tej chudobnejšej vrstvy spoločnosti aj rodný dom Nelsona Mandelu. Severnejšie sa nachádza jedno z hlavných miest krajiny Pretoria, kde sídlia početné vládne budovy a veľvyslanectvá.Svoj výlet môžete skombinovať s návštevou Safari v známom Kruger parku, kde žijú zvieratá vo voľnej prírode a v ich prirodzenom prostredí.Predĺžením svojej cesty o pobyt v Kapskom Meste, si určite nenechajte ujsť Mys Dobrej nádeje, koloniálne centrum mesta, Victoria a Alfred Waterfront alebo si vychutnajte nezabudnuteľný výhľad na mesto zo Stolovej hory, ktorá dotvára pôsobivú panorámu.Toto a ešte oveľa viac na Vás čaká v tejto úžasnej africkej krajine.

Na výber máte možnosť zakúpiť si spiatočné letenky do Johannesburgu, prípadne dokúpiť aj prelety medzi mestami Johannesburg a Kapské Mesto.

K ceste do juhoafrického Johannesburgu môžeme využiť ponuku kombinovaných spiatočných leteniek let.spoločnosti Iberia na trase Praha - Johannesburg - Viedeň už od 399€. V cene letenky je jedna príručná batožina a 2x zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23kg. Letenky za túto sumu sú dostupné v rôznych termínoch od novembra 2016 do júla 2017.

Druhou možnosťou je aktuálna ponuka spiatočných leteniek z Budapešti s let.spoločnosťou EgyptAir už od 422€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23kg. Letenky za túto sumu sú dostupné v rôznych termínoch od októbra do novembra 2016.


► Letenky napríklad v termíne 10-29 november 2016.

► Ubytovanie v Johannesburgu od 17€ na osobu a noc.


Praha - Johannesburg - Viedeň 399€

Letenky Budapešť - Johannesburg 422€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Juhoafrickej republiky

Počínajúc 18. 4. 2016 občania SR, cestujúci do Juhoafrickej republiky, potrebujú vízum. Príslušným miestom na podanie žiadosti o vízum je Veľvyslanectvo JAR, Sandgasse 33, 1190 Viedeň. Ak má slovenský občan povolený pobyt v inej krajine ako SR, žiadosť podáva na Veľvyslanectve JAR príslušnom pre krajinu pobytu. Viac info v Podmienky cestovania do Juhoafrickej republiky.