Šanghaj a Peking z Budapešti s multi-city letenkami od 369€

15.Feb 2017 | 00:21
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: čína šanghaj ázia peking letenky do číny letenky do pekingu letenky do šanghaja letisko budapešť air france

Najľudnatejšia krajina sveta volá. Nepremeškajte možnosť navštíviť dve jej najväčšie mestá za najnižšiu cenu. Náš výlet začneme v modernom finančnom centre, v Šanghaji, ktorý prekvapí nie len dynamickým životom, ale aj šarmom svojho Starého mesta. Následne sa presunieme do mesta s najväčším námestím na svete. Do Pekingu, ktorý láka Chrámom nebies aj blízkosťou Veľkého čínskeho múru. Túto zaujímavú cestu podnikneme s Air France.

Tak teda spojte tieto dve čínske mestá do jednej návštevy a zažite zaujímavým spôsobom túto jedinečnú a neopakovateľnú ázijskú krajinu. Využiť k tomu môžete kombinované spiatočné letenky z Budapešti do Šanghaja a s návratom z Pekingu do Budapešti už od 369€. V cene letenky je odbavená batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v obmedzenom počte počas mesiaca marec a apríl 2017.


► Letenky napríklad v termíne 15-29 marec 2017.

► Ubytovanie v Pekingu už od 7€ na osobu a noc.

► Ubytovanie v Šanghaji už od 6€ na osobu a noc.


Kalendár termínov a cien leteniek

Vyhľadať ubytovanie v Pekingu

Vyhľadať ubytovanie v Šanghaji


Čína: S minimom času, maximum zážitkov

Sme dvaja obyčajní ľudia, ktorí neobyčajne milujú cestovanie. A máme rovnaký problém, ako mnoho Slovákov – málo dovolenkových dní a nie práve najvyšší rozpočet na dovolenku. Práve preto sme si povedali, že si Čínu užijeme po vlastnej osi, s minimom času (8 dní dovolenky + víkend) a predsa na maximum. Oplatí sa cestovať tak ďaleko za zážitkami? Určite áno a pritom si viete týmto spôsobom užiť komfortnú dovolenku plnú zážitkov…

Ak sa chceš dozvedieť viac, prečítaj si cestopis z Číny od Joja a Hanky na blogu cestujemespolu.com


Podmienky vstupu do Číny

Na územie ČĽR môže vstupovať občan Slovenskej republiky, ktorý má platný cestovný pas a platné vízum. Platnosť cestovného pasu musí byť najmenej o 6 mesiacov dlhšia ako je predpokladaný termín opustenia územia Číny. Držitelia cestovných pasov musia mať udelené vízum, ktoré je možné získať na Veľvyslanectve Čínskej ľudovej republiky v Bratislave. Žiadateľ k žiadosti o krátkodobé vízum je povinný predložiť nasledovné doklady: platný cestovný doklad, vyplnenú žiadosť a dve fotografie, predloženie dokladov potvrdzujúcich účel návštevy.