Santorini na prelome augusta a septembra. Letenky z Budapešti od 41€

10.Aug 2022 | 12:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: grécko santorini letenky na santorini letisko budapešť letenky do grécka wizzair Európa

V aktuálnej ponuke let. spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti na grécky ostrov Santorini od 16280 Ft / 40€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky na Santorini sú dostupné pre cesty koncom mesiaca augusta a začiatkom mesiaca september 2022.

Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm.

  • Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si môžu zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 30.8. - 6.9. 2022


VYHĽADAŤ LETENKY na Santorini

Kalendár termínov Budapešť - Santorini

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE na santorini

42 hodín na Santorini

Santorini, sen mnohých cestovateľov, zaľúbencov a milovníkov modrej farby. Ak si plánujete dovolenku alebo len víkend ako my, tak určite nebudete sklamaní! A koľko času vlastne potrebujete stráviť na ostrove? Po mojej skúsenosti môžem povedať, že na objavenie kúzla Santorini stačí aj 42 hodín. Samozrejme čas navyše je iba plus. A ak chcete vedieť kedy, tak určite radím ísť na začiatku alebo na sklonku sezóny, čiže máj alebo október. Letenky sú lacnejšie, ubytovanie voľnejšie a hlavne menej turistov. Ale atmosféra určite rovnaká ako v top sezóne... čítať ďalejGrécky ostrov Santorini z Budapešti s letenkami od 41 eur