Santorini z Viedne počas jarných mesiacov s letenkami od 40€

20.Mar 2019 | 19:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa grécko santorini laudamotion letenky do grécka letenky na santorini letisko viedeň

(Aktualizované) Áno, Santorini je „pohľadnicový ostrov". A jednou z najpopulárnejších destinácií Grécka. Našťastie, ak sa vám podarí výlet dobre naplánovať, poľahky sa davom turistov vyhnete. A Santorini vás nesklame. Presvedčíte sa o tom, že je naozaj ohromujúco krásne. Také, aké ho ukazujú fotky a pohľadnice.

K ceste môžete využiť let.spoločnosti Laudamotion a jej ponuku spiatočných leteniek z Viedne na Santorini už od 40€. Letenky sú dostupné pre cesty počas mesiaca apríl 2019.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags" za 12€, tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 2-7 apríl 2019.

► Ubytovanie na Santorini už od 20€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ LETENKY

Kalendár termínov Viedeň - santorini

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE
Santorini - to najlepšie z romantického ostrova

Gréckych ostrovov sú tisícky. Obľúbených máme niekoľko - Krétu, Rodos, Zakynthos. A nad nimi všetkými stojí jeden. Santorini. Ten, o ktorom už zrejme každý počul. Ten, ktorý je vysnívaným miestom mnohých cestovateľov. Miesto, ktoré vyniká červenými útesmi, čiernymi plážami, bielymi veternými mlynmi a modrými kupolami, ktoré tak dôverne poznáme z pohľadníc... čítať ďalej


Patrik Paulínyi: Santorini z cyklu "What I've seen"

Nasledujúci večer odlietame na Santorini, no celý deň fúka silný vietor a náš let sa odkladá. Napokon, o polhodinu neskôr, nasadáme do lietadla a o ďalších 20 minút pristávame. Kedže sme si za tento čas nestihli let užiť, postaralo sa o to pristávanie. Naďalej fúkal veľmi silný vietor a nie tak vysoko nad dráhou naše lietadlo niekoľkokrát nepríjemne skrútilo. Našťastie pilot je kapacita a dosadá na dráhu, nastáva búrlivý potlesk, ja som tiež rád, že som ten deň nejedol gyros poslednýkrát. Náš let bol ten deň posledný a nasledujúci deň dokonca kvôli vetru všetky zrušili... čítať ďalejSantorini z Viedne počas jarných mesiacov s letenkami od 40 eur