Santorini začiatkom letných prázdnin. Spiatočné letenky z Viedne od 60€

21.Jún 2021 | 09:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa grécko santorini wizzair letenky do grécka letenky na santorini letisko viedeň

V aktuálnej ponuke let. spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne na grécky ostrov Santorini už od 60€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky na Santorini sú dostupné pre cesty koncom júna a začiatkom júla 2021.

Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm.
  • Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm.
  • Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg aj možnosť podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 26.6. - 3.7. 2021.

► Ubytovanie na Santorini už od 35€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY na Santorini

Kalendár termínov Viedeň - Santorini

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE na santorini

42 hodín na Santorini

Santorini, sen mnohých cestovateľov, zaľúbencov a milovníkov modrej farby. Ak si plánujete dovolenku alebo len víkend ako my, tak určite nebudete sklamaní! A koľko času vlastne potrebujete stráviť na ostrove? Po mojej skúsenosti môžem povedať, že na objavenie kúzla Santorini stačí aj 42 hodín. Samozrejme čas navyše je iba plus. A ak chcete vedieť kedy, tak určite radím ísť na začiatku alebo na sklonku sezóny, čiže máj alebo október. Letenky sú lacnejšie, ubytovanie voľnejšie a hlavne menej turistov. Ale atmosféra určite rovnaká ako v top sezóne... čítať ďalejSantorini začiatkom letných prázdnin. Spiatočné letenky z Viedne od 60 eur