SEVERNÉ MACEDÓNSKO - Ohrid z Viedne koncom leta od 20€

02.Júl 2020 | 11:50
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko viedeň wizzair letenka do macedónska ohrid letenky do ohridu severné macedónsko

Ohrid, „macedónske more", rozľahlé sladkovodné jazero v objatí hôr. Jazero, ku ktorému patria fotogenické kostolíky, ale i rovnomenné mesto. Objavte ho, rozprávkovo sa odrážajúce sa na vode, s letenkami z neďalekej Viedne.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Ohridu už od 20€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky z Viedne do Ohridu sú dostupné pre cesty počas mesiaca september 2020.

Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm.

  • Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm.
  • Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky do Ohridu v termíne 8-10 september 2020.

► Ubytovanie v Ohride už od 12€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránke Wizzair

Kalendár termínov Viedeň - Ohrid

Vyhľadať ubytovanie v Ohride

Skopje & Ohrid – Potulky po Balkáne

Vďaka spoločnosti Wizz Air sa v marci 2016 otvorili nové obzory do srdca Balkánskeho polostrova – Macedónska. Spiatočné letenky Bratislava – Skopje začínajúce na cene 20 € nemôžu nechať žiadneho svetobežníka chladným. Hlavné mesto Skopje napriek zničeniu obrovským zemetrasením v roku 1963 pokračuje vo svojich megalomanských plánoch... čítať ďalejOhrid z Viedne v septembrových termínoch od 20 eur