SEVERNÉ MACEDÓNSKO: Ohrid z Viedne s letenkami od 30€

20.Júl 2022 | 08:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky do ohridu letenky do severného macedónska severné macedónsko wizzair letisko viedeň ohrid

V aktuálnej ponuke let. spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Ohridu od 30€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky do Ohridu sú dostupné pre cesty v termínoch koncom mesiaca september 2022.

Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm.

  • Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 16-23 september 2022.


VYHĽADAŤ LETENKY DO Ohridu

KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - OHRID

ZobraziŤ UBYTOVANIE v Ohride

Skopje & Ohrid – Potulky po Balkáne

Vďaka spoločnosti Wizz Air sa v marci 2016 otvorili nové obzory do srdca Balkánskeho polostrova – Macedónska. Spiatočné letenky Bratislava – Skopje začínajúce na cene 20 € nemôžu nechať žiadneho svetobežníka chladným. Hlavné mesto Skopje napriek zničeniu obrovským zemetrasením v roku 1963 pokračuje vo svojich megalomanských plánoch.

Predstavte si desiatky sôch a fontán na námestí a pozdĺž rieky, hudbu z miestneho rozhlasu. Mestu dominuje 66-metrový kríž, ktorý každý večer rozohrá svoje svetelné divadlo. Za hranicami mesta dychberúci kaňon Matka, Ohridské jazero a dokonalý predĺžený víkend je na svete... čítať ďalejOhrid z Viedne s letenkami od 30 eur