SEVERNÉ MACEDÓNSKO: Ohrid z Viedne v jesenných termínoch od 21€

03.Sep 2019 | 10:35
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: severné macedónsko letisko viedeň wizzair letenka do macedónska ohrid letenky do ohridu

Ohrid, „macedónske more", rozľahlé sladkovodné jazero v objatí hôr. Jazero, ku ktorému patria fotogenické kostolíky, ale i rovnomenné mesto. Objavte ho, rozprávkovo sa odrážajúce sa na vode, s letenkami z neďalekej Viedne.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Ohridu už od 21€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky z Viedne do Ohridu sú dostupné pre cesty počas mesiaca september a október 2019.

  • Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm. Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm. Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky do Ohridu v termíne 1-3 október 2019.

► Ubytovanie v Ohride už od 8€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránke Wizzair

Kalendár termínov Viedeň - Ohrid

Vyhľadať ubytovanie v Ohride

Skopje & Ohrid – Potulky po Balkáne

Vďaka spoločnosti Wizz Air sa v marci 2016 otvorili nové obzory do srdca Balkánskeho polostrova – Macedónska. Spiatočné letenky Bratislava – Skopje začínajúce na cene 20 € nemôžu nechať žiadneho svetobežníka chladným. Hlavné mesto Skopje napriek zničeniu obrovským zemetrasením v roku 1963 pokračuje vo svojich megalomanských plánoch... čítať ďalejOhrid z Viedne v jesenných termínoch od 21 eur