SEVERNÉ MACEDÓNSKO: Ohrod z Viedne s letenkami od 35€

16.Jún 2022 | 17:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: severné macedónsko letenky do severného macedónska letenky do ohridu ohrid letisko viedeň wizzair

V aktuálnej ponuke let. spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Ohridu od 35€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky do Ohridu sú dostupné pre cesty v termínoch koncom mesiaca jún 2022.

Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm.

  • Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 22-27 jún 2022.


VYHĽADAŤ LETENKY DO Ohridu

KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - OHRID

ZobraziŤ UBYTOVANIE v Ohride

Skopje & Ohrid – Potulky po Balkáne

Vďaka spoločnosti Wizz Air sa v marci 2016 otvorili nové obzory do srdca Balkánskeho polostrova – Macedónska. Spiatočné letenky Bratislava – Skopje začínajúce na cene 20 € nemôžu nechať žiadneho svetobežníka chladným. Hlavné mesto Skopje napriek zničeniu obrovským zemetrasením v roku 1963 pokračuje vo svojich megalomanských plánoch.

Predstavte si desiatky sôch a fontán na námestí a pozdĺž rieky, hudbu z miestneho rozhlasu. Mestu dominuje 66-metrový kríž, ktorý každý večer rozohrá svoje svetelné divadlo. Za hranicami mesta dychberúci kaňon Matka, Ohridské jazero a dokonalý predĺžený víkend je na svete... čítať ďalejOhrod z Viedne s letenkami od 35 eur