Sicília začiatkom jari. Catania z Viedne s letenkami od 20€

05.Feb 2019 | 15:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa letisko viedeň catania wizzair sicília letenky na sicíliu letenky do talianska taliansko

Sicílske mesto Catania je známe svojou polohou neďaleko sopky Etna. V meste si môžete prehliadnuť početné trhy s pestrofarebnými pultami plnými ovocia, zeleniny, rýb či mäsa. Najznámejším z miestnych trhov je práve trh La Fiera. Mesto je aj vhodným vstupným bodom na spoznanie a preskúmanie ostrova. Môžete si tak prezrieť jeho krásy a okolité miesta ako sú Syrakúzy či Palermo. Catania a Sicília sú oblasti Talianska, ktoré vám určite majú čo ponúknuť.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Wizz Air si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do sicílskej Catanie už 20€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky za túto cenu sú dostupné počas mesiaca marec 2019.

  • Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm. Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm. Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 21-28 marec 2019.

► Ubytovanie v Catanii už od 18€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY DO CATANIE

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Sicília začiatkom jari. Catania z Viedne s letenkami od 20 eur