Sicília začiatkom leta. Catania z Viedne s letenkami od 22€

11.Apr 2019 | 19:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa letisko viedeň catania wizzair sicília letenky na sicíliu letenky do talianska taliansko

Keď sa povie Sicília, spomenieme si skôr na Palermo, než na "nejakú" Cataniu. No druhé najväčšie mesto Sicílie, ani jeho historické jadro zapísané v zozname UNESCO, nemôžete obísť. Jednoducho musíte prejsť cez široké námestie Piazza del Duomo, popri soche Fontana dell'Elefante a bohato zdobenej katedrále. Pochutnať si na morských špecialitách či tradičných cestovinách. Alebo sa vyškriabať na Etnu, dohliadajúcu z výšky na krásy mesta. A po stáročia strašiacu svojím hnevom, pre ktorý sú budovy akoby špinavé od popola.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Wizz Air si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do sicílskej Catanie už 22€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky za túto cenu sú dostupné počas mesiaca máj a jún 2019.

  • Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm. Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm. Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 15-20 jún 2019.

► Ubytovanie v Catanii už od 18€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY DO CATANIE

Kalendár termínov Viedeň - Catania

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Sicília začiatkom leta. Catania z Viedne s letenkami od 22 eur