Sicílska Catania z Budapešti s letenkami už od 26€

31.Okt 2016 | 00:28
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa catania taliansko sicília letenky do talianska letenky na sicíliu letisko budapešť wizzair

Sicílske mesto Catania je známe svojou polohou neďaleko sopky Etna. V meste si môžete prehliadnuť početné trhy s pestrofarebnými pultami plnými ovocia, zeleniny, rýb či mäsa. Najznámejším z miestnych trhov je práve trh La Fiera. Mesto je aj vhodným vstupným bodom na spoznanie a preskúmanie ostrova. Môžete si tak prezrieť jeho krásy a okolité miesta ako sú Syrakúzy či Palermo. Catania a Sicília sú oblasti Talianska, ktoré vám určite majú čo ponúknuť.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti WizzAir si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do sicílskej Catanie už od 8180Ft (cca 26€) – cena platí len dnes pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 49€. V cene je malá príručná batožina. Poplatok za podpalubnú batožinu do 23kg je 40€ a za väčšiu batožinu do 32kg je poplatok 60€. Najlacnejšie letenky sa dajú nájsť v pár termínoch počas mesiaca január 2017.


► Letenky napríklad v termíne 14-21 január 2017.

► Ubytovanie v Catanii už od 18€ na osobu a noc.


WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 50€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie