SINGAPUR: Spiatočné letenky z Krakova od 415€

23.Apr 2019 | 12:14
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky do singapuru ázia letenky do ázie klm letisko krakov singapur

Multikultúrny ostrovný štát je globálnym finančným centrom s tropickým podnebím. Turistov sem lákajú mnohé zaujímavé štvrte, koloniálne jadro s radnicou s 18 korintskými stĺpmi i Orchard Road, jedna z najznámejších nákupných ulíc Ázie. Nezabudnuteľná je ale aj atmosféra mesta, ktoré je jedným z najčistejších a najbezpečnejších na svete.

Presvedčiť sa na vlastné oči môžete aj vďaka let.spoločnosti KLM a jej ponuke spiatočných leteniek z Krakova do Singapuru už od 1780Zl čo je približne 415€ . V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránky let.spoločnosti KLM.

Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch od mája do júla 2019.


► Letenky do Singapuru v termíne 14-21 máj 2019.

► Ubytovanie v Singapure už od 13€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránke KLM

KALENDÁR TERMÍNOV Krakov - SINGAPUR

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V SINGAPURE

Singapur - Levie mesto a mesto jedla

Prvé, čo človeku udrie do očí, je fakt, že Singapúr je neuveriteľne moderné a dynamické mesto. A je neuveriteľne čisté. V meste je kvôli čistote zakázané žutie žuvačiek a každoročne sa tu vyhlasuje dokonca súťaž o najčistejšiu verejnú toaletu a víťazstvo znamená skutočnú prestíž.

V meste orchideí treba začať deň dobrými raňajkami. Dobrou voľbou je Nasi Lemak, čo je ryža s kokosovým mliekom a lístkami pandanu podávaná s opraženými ančovičkami a orieškami, uvareným vajíčkom, uhorkami a sambalom. Zapiť ich kopi, čo je miestny názov pre kávu, zobrať fľašu vody, ktorá sa pri vlhkosti vzduchu vyše 95% určite zíde a vyraziť... čítať ďalej


Podmienky vstupu do Singapuru

Vo vzťahu k Singapuru platí pre občanov oboch krajín bezvízový vstup pri turistických pobytoch neprekračujúcich 90 dní pre všetky druhy cestovných pasov. Bezvízový režim sa nevzťahuje na zárobkovú činnosť.

Cestovný pas pri vstupe do Singapuru musí byť platný minimálne ešte 6 mesiacov po plánovanom ukončení pobytu v Singapure.

Singapur patrí medzi najbezpečnejšie turistické destinácie. Od návštevníkov sa očakáva, že budú dodržiavať miestne pravidlá – nebudú fajčiť vo verejných budovách, výťahoch, dopravných prostriedkoch a na ich zastávkach, odhadzovať odpadky, žuvačky a cigaretové ohorky na ulici.

POZOR: za vlastníctvo, prechovávanie a užívanie drog / narkotických látok hrozí v krajine trest smrti!SINGAPUR - Spiatočné letenky z Krakova od 415 eur