Singapur v jarných termínoch s letenkami z Budapešti od 579€

26.Jan 2024 | 15:23
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky do singapuru singapur air china ázia letenky do ázie letisko budapešť

Singapur je dynamická metropola, ktorá ponúka návštevníkom to najlepšie z dvoch svetov. Na jednej strane je to moderné mesto s futuristickými mrakodrapmi, obchodnými centrami a rušnými ulicami. Na druhej strane je to krajina s bohatou históriou a kultúrou, ktorá je viditeľná v mnohých jej pamiatkach a zvykoch. Nezabudnuteľná je ale aj atmosféra mesta, ktoré je jedným z najčistejších a najbezpečnejších na svete.

Presvedčiť sa na vlastné oči môžete aj vďaka let. spoločnosti Air China a jej ponuke spiatočných leteniek z Budapešti do Singapuru od 579€ . Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20 cm a maximálnou hmotnosťou 5kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 2 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha batožiny je 46kg.

Letenky do Singapuru sú dostupné pre cesty v rôznych termínoch od konca februára do júna 2024.


► Letenky do Singapuru v termíne 18-28 apríl 2024.


Kalendár termínov Budapešť - Singapur 579€

Zobraziť UBYTOVANIE V SINGAPURE


Čo vidieť v Singapure

Marina Bay Sands: Marina Bay Sands je pravdepodobne najznámejšou pamiatkou v Singapure. Ide o komplex troch veží, z ktorých sa týči obrovská nadstavba v tvare lode. Na tejto nadstavbe sa nachádza hotel, kasíno, múzeum, vyhliadková plošina a bazény s nekonečným výhľadom.

Gardens by the Bay: Gardens by the Bay je rozsiahly parkový komplex, ktorý sa nachádza v centre mesta. Park je domovom mnohých druhov rastlín a kvetov, ako aj umeleckých diel a atrakcií. Medzi najznámejšie atrakcie patria Supertree Grove, Cloud Forest a Flower Dome.

Chinatown: Chinatown je najväčšia čínska štvrť mimo Číny. V štvrti sa nachádza množstvo čínskych reštaurácií, obchodov a kultúrnych pamiatok. Medzi najznámejšie pamiatky patria chrám Sri Mariamman, Budha Tooth Relic Temple a Buddha Tooth Relic Pagoda.


Singapur - Levie mesto a mesto jedla

Prvé, čo človeku udrie do očí, je fakt, že Singapúr je neuveriteľne moderné a dynamické mesto. A je neuveriteľne čisté. V meste je kvôli čistote zakázané žutie žuvačiek a každoročne sa tu vyhlasuje dokonca súťaž o najčistejšiu verejnú toaletu a víťazstvo znamená skutočnú prestíž.

V meste orchideí treba začať deň dobrými raňajkami. Dobrou voľbou je Nasi Lemak, čo je ryža s kokosovým mliekom a lístkami pandanu podávaná s opraženými ančovičkami a orieškami, uvareným vajíčkom, uhorkami a sambalom. Zapiť ich kopi, čo je miestny názov pre kávu, zobrať fľašu vody, ktorá sa pri vlhkosti vzduchu vyše 95% určite zíde a vyraziť... čítať ďalej


Podmienky vstupu do Singapuru

Od 13.02.2023 Singapur zrušil všetky vstupné covidové opatrenia. Vo vzťahu k Singapuru platí pre občanov oboch krajín bezvízový vstup pri turistických pobytoch neprekračujúcich 90 dní pre všetky druhy cestovných pasov. Bezvízový režim sa nevzťahuje na zárobkovú činnosť.

Cestovný pas pri vstupe do Singapuru musí byť platný minimálne ešte 6 mesiacov po plánovanom ukončení pobytu v Singapure.

Singapur patrí medzi najbezpečnejšie turistické destinácie. Od návštevníkov sa očakáva, že budú dodržiavať miestne pravidlá – nebudú fajčiť vo verejných budovách, výťahoch, dopravných prostriedkoch a na ich zastávkach, odhadzovať odpadky, žuvačky a cigaretové ohorky na ulici.

POZOR: za vlastníctvo, prechovávanie a užívanie drog / narkotických látok hrozí v krajine trest smrti!Singapur v jarných termínoch s letenkami z Budapešti od 579 eur