ŠKÓTSKO KONCOM JANUÁRA: Edinburgh z Bratislavy s letenkami od 31€

16.Jan 2024 | 10:52
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: škótsko letenky do škótska Edinburgh bratislava letenky do Edinburghu Európa ryanair

Edinburgh, hlavné mesto Škótska, je mesto s bohatou históriou, kultúrou a prírodnými krásami. Je to ideálna destinácia pre každého, kto hľadá kultúrny zážitok alebo jednoducho príjemné miesto na oddych.

Edinburgh je mesto s viac ako 1000-ročnou históriou. Nachádza sa tu množstvo historických pamiatok, ako napríklad Edinburghský hrad, Škótska národná galéria, Kráľovský palác alebo Škótske národné múzeum. Mesto je tiež domovom mnohých kultúrnych podujatí, ako napríklad Edinburghský festival, ktorý je jedným z najväčších kultúrnych festivalov na svete.

Edinburgh sa nachádza v krásnej prírodnej scenérii. Mesto je obklopené kopcami, na ktorých sa nachádzajú početné vyhliadkové miesta, z ktorých sa naskytá nádherný výhľad na mesto. V blízkosti Edinburghu sa nachádzajú aj početné hrady, zámky a jazerá, ktoré sú ideálnym miestom na výlety.

Využite aktuálnu ponuku let. spoločnosti Ryanair s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Bratislavy do Edinburghu od 31€. Letenky do Edinburghu sú dostupné pre cesty koncom mesiaca január 2024.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 22-27 január 2024.


zobraziť LETENKY do Edinburghu

Kalendár letov do Bratislava - Edinburgh

Zobraziť UBYTOVANIE v Edinburghu


Okúzľujúce Škótsko

Hoci je Škótsko považované za súčasť Veľkej Británie, pôsobí ako samostatná krajina plná krásnych zvykov, tradícii, či príbehov nad ktorými sa vznáša hmla škótskej Vysočiny. Skrýva v sebe obrovské množstvo malých rybárskych dediniek, jazier, údolí a ruín hradov, no medzi najväčšie drahokamy krajiny patrí slávne Lochnesské jazero okorenené o svetoznámu príšeru a nádherný, stredoveký Edinburgh, ktorý nikdy nespí... čítať ďalejŠKÓTSKO - Edinburgh z Bratislavy s letenkami od 31 eur