ŠPANIELSKO: Alicante z Budapešti v jesenných termínoch s letenkami od 30€

02.Sep 2022 | 11:55
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: alicante letenky do alicante španielsko wizzair letisko viedeň letenky do španielska Európa

V aktuálnej ponuke od let. spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Alicante už od 12080 Ft / cca 30€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky do Alicante sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca november 2022.

Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm.

  • Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 22-29 november 2022.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Kalendár termínov Budapešť - Alicante

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie

Podľahnite kúzlu Alicante a Costa Blanca!

Objavte spolu s nami krásu podmanivého Alicante a priľahlého Bieleho pobrežia posiateho zdanlivo nekončiami plážami. Prezradíme vám, prečo si táto destinácia zaslúži vašu pozornosť aj čo by ste si v nej počas vášho pobytu nemali nechať ujsť. Španielske mesto Alicante vás očakáva na pobreží Stredozemného mora, kam návštevníkov lákajú krásne pláže, historické dedičstvo aj prístav umožňujúci spojenie s Baleárskymi ostrovmi. V súčasnosti sa čoraz častejšie dostáva do pozornosti slovenských návštevníkov vďaka svojej pestrej ponuke ubytovacích služieb, rekreačných možností a v neposlednom rade aj dostupnosti... čítať ďalejAlicante z Budapešti s letenkami od 30 eur