ŠPANIELSKO: Alicante z Viedne koncom roka s letenkami od 47€

28.Sep 2023 | 18:34
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: alicante španielsko letenky do alicante ryanair letisko viedeň letenky do španielska Európa

V aktuálnej ponuke od let. spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Alicante už od 47€. Letenky do Alicante sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca decermber 2023.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu a jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 2-11 december 2023.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Kalendár termínov Viedeň - Alicante

Zobraziť ubytovanie v Alicante


Podľahnite kúzlu Alicante a Costa Blanca!

Objavte spolu s nami krásu podmanivého Alicante a priľahlého Bieleho pobrežia posiateho zdanlivo nekončiami plážami. Prezradíme vám, prečo si táto destinácia zaslúži vašu pozornosť aj čo by ste si v nej počas vášho pobytu nemali nechať ujsť. Španielske mesto Alicante vás očakáva na pobreží Stredozemného mora, kam návštevníkov lákajú krásne pláže, historické dedičstvo aj prístav umožňujúci spojenie s Baleárskymi ostrovmi. V súčasnosti sa čoraz častejšie dostáva do pozornosti slovenských návštevníkov vďaka svojej pestrej ponuke ubytovacích služieb, rekreačných možností a v neposlednom rade aj dostupnosti... čítať ďalejAlicante z Viedne koncom roka s letenkami od 47 eur