ŠPANIELSKO: Alicante z Viedne začiatkom prázdnin s letenkami od 27€

16.Jún 2021 | 11:02
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa španielsko alicante letenky do španielska letenky do alicante wizzair letisko viedeň

V aktuálnej ponuke od let. spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Alicante už od 27€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky do Alicante sú dostupné pre cesty v termínoch koncom júna a začiatkom júla 2021.

Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm.

  • Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm.
  • Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 28.6. - 2.7. 2021.

► Ubytovanie v Alicante už od 20€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Kalendár termínov Viedeň - Alicante

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie

Podľahnite kúzlu Alicante a Costa Blanca!

Objavte spolu s nami krásu podmanivého Alicante a priľahlého Bieleho pobrežia posiateho zdanlivo nekončiami plážami. Prezradíme vám, prečo si táto destinácia zaslúži vašu pozornosť aj čo by ste si v nej počas vášho pobytu nemali nechať ujsť. Španielske mesto Alicante vás očakáva na pobreží Stredozemného mora, kam návštevníkov lákajú krásne pláže, historické dedičstvo aj prístav umožňujúci spojenie s Baleárskymi ostrovmi. V súčasnosti sa čoraz častejšie dostáva do pozornosti slovenských návštevníkov vďaka svojej pestrej ponuke ubytovacích služieb, rekreačných možností a v neposlednom rade aj dostupnosti... čítať ďalejAlicante z Viedne začiatkom prázdnin s letenkami od 27 eur