ŠPANIELSKO: Girona z Bratislavy s letenkami od 20€

21.Feb 2019 | 19:58
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: španielsko európa girona letisko bratislava letenky do španielska letenky do girony letenky na costa brava ryanair

Jedna spiatočná letenka za super cenu. Dva lety. Dve krajiny. A tri nádherné mestá. Ako? Jednoducho. Poletíme do Girony, ktorej letisko využívame na cestu do temperamentného gotického kráľovstva zvaného Barcelona. Tentoraz tam ale nepobežíme hneď. Zastavíme sa v aj Girone, ktorej Starému mestu, ležiacemu na brehu rieky Onyar, tiež dominuje gotická katedrála. No a za tretím pokladom vyrazíme za hranice, pod Pyreneje. Za gotikou, tentoraz francúzskou, pôjdeme do mesta zvaného Perpignan.

K tejto ceste môžeme využiť spiatočné letenky z Bratislavy do Girony s leteckou spoločnosťou Ryanair už od 20€. Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch počas mesiaca marec 2019.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags" za 12€, tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.
  • Ak si nezakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si MÔŽETE k malej batožine (ktorá je v cene letenky) dokúpiť batožinu do 10kg, ktorá pôjde do podpalubia. Poplatok za túto batožinu je 10€ za jeden let.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 18-22 marec 2019.

► Ubytovanie na Costa Brava už od 20€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ LETENKY

KALENDÁR TERMÍNOV BRATISLAVA - GIRONA

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Ako z Girony do Barcelony alebo do Perpignanu

Najjednoduchším spôsobom ako si urobiť výlet do zmieňovaných miest je využiť vlakové spojenie. Ceny lístkov, podľa typu vlaku sa pohybujú v prípade Barcelony od 10€ do 20€ a do Perpignanu od 20€ do 30€. Zmieňované ceny sú za jednosmerný lístok.


Girona a Besalú: Moje katalánske lásky

Cherona, Gerona, Gérone, Gerunda. Aj pod takýmito názvami sa skrýva úžasné stredoveké mesto v severnom Katalánsku – Girona, ktoré turisti často využívajú iba ako bod, odkiaľ sa môžu rýchlo dostať do „gaudiovskej" Barcelony alebo na horúce piesočnaté pláže Costa Bravy. Keďže nechcem, aby ste urobili podobnú chybu, prevediem vás týmto úžasným miestom plným úzkych šarmantných uličiek, námestí a elegantných palácov. Pravé cestovanie totiž nespočíva v tom, že bezhlavo kopírujete to, čo videli iní, ale v tom, že sa necháte inšpirovať tým menej poznaným… čítať ďalejGirona z Bratislavy s letenkami od 20 eur